Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć i pozbyć się wystającego brzucha?


Gość pa...12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 183 cm wzrostu i ważę 102 kg. Moja najwyższa waga doszła do 115 kg. Mam problemy z jajnikami, rok temu przerwałam leczenie hormonalne, od roku nie miesiączkuję. Czy mimo przerwania kuracji moje problemy zdrowotne mogą być przyczyną braku spadku wagi? Jaka waga byłaby dla mnie idealna? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Ja mam 157 ważę 49-50 jak się uprę i jem normalnie to nawet do 52 dojdzie, ale ja nie mam apetytu i nic nie jem :D bo mi się nie chce..
Ogólnie bdb, brzuch cud miód jedyne zdziwię to duże piersi miseczka D. Przypominam, że mam niespełna 16 lat ;]
Odnośnik do komentarza
Hej. Mam (prawie) 14 lat. Ważę 49 kg przy wzroście 162. Wiem, że moje BMI wynosi 18.7 czyli jest prawidłowe, mimo to czuje się źle w swoim ciele. Wydaje mi się, że jestem gruba. Codziennie staram się ograniczać jedzenie. Polega to na tym, iż rano wstaję i jem szybko śniadanie, potem idę do szkoły i staram się nic nie jeść. Przychodzę do domu koło 15 i jestem obiad. Potem jem kolację koło 18, która składa się z jogurtu i jabłka. I do rana nic. Oczywiście jak to ja lubię słodycze. Jednak ograniczam je. Gdy znajdę chwile czasu to staram się ćwiczyć. Codziennie staram się robić po 100 przysiadów, ponieważ moim największym kompleksem są niestety uda. Chociaż koleżanki mówią mi, że jestem w sam raz (pewnie dlatego żebym im nie marudziła ) to ja mam o tym inne zdanie. Co robić? Czy zdrowo się odżywiam? Co zrobić by trochę schudnąć?
Odnośnik do komentarza
Witam:)
Mam 20 lat, ważę 48 kg, a wzrostu mam 180 cm... Mam straszną niedowagę i już naprawdę nie wiem, co mam z tym zrobić!:( Lekarz mi przepisał odżywkę, zażywałam ją przez ponad 4miesiące i nic:( Jestem totalnie załamana! Nikt nie potrafi mi pomóc! Wyniki mam idealne, anoreksji też nie mam, bo mam apetyt. Lubię słodycze i dojadam między posiłkami... Jeśli chodzi o tę popularną odżywkę M***, to czy mogę to zażywać? Proszę o szybką odpowiedź... Z góry dziękuję! Pozdrawiam:*
Odnośnik do komentarza

Witam. :)
Jestem Endżel.
Mam 13lat .
Mam pewne pytanie.
Chciałabym bardzo schudnąć, ważę ok. 51kg przy wzroście ok. 154cm.
Niby nadwagi nie mam, ale brzuch jest.. i bardzo mnie to denerwuje, bardzo bym chciała go ' zrzucić ' .
Jakieś tabletki albo coś przy diecie są stosowne czy nie bardzo. ?

Ps. Wcześniej stosowałam dietę, ważyłam 56kg.. o dalej stosuję tą samą .. i już mi nic nie ubywa. :(
Proszę o Szybką odpowiedź.

Dziękuję.
Pozdrawiam.
Endżel. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...