Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla maturzystki


Gość asiah18

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat, 172 cm wzostu i ważę 57 kilo, chciałabym ważyć tak do 55 kg i bardzo mi zależy na zgubieniu odstającego brzucha i szerokich ud. Chciałabym się również zdrowiej odżywiać. Co powinnam jeść i jakie ćwiczenia wykonywać. Uprzedzam tylko że jestem w klasie maturalnej i mam dość mało czasu na ćwiczenia.
P.S Jestem uczulona na wszelkiego rodzaju sery, białe, żółte, topione.

Odnośnik do komentarza

Twoje BMI wynosi 19, 3 co wskazuje na niedowagę, dlatego też nie podam Ci diety odchudzającej. Jeżeli chcesz zmienić wygląd swojej sylwetki najlepszym sposobem będzie zwiększona aktywność fizyczna. Zastanów się w jaki sposób możesz ją zwiększyć , może zamiast jazdy autobusem albo samochodem do szkoły chodź na piechotę? Nawet przy dużej ilości nauki chyba wygospodarujesz 30 minut na ćwiczenia. Ćwiczenia możesz wykonywać takie jak w szkole na lekcji wf.
Nie polecam się odchudzać na własną rękę stosując rygorystyczne diety, czy co gorsza głodówki. Jesteś w klasie maturalnej i za pewne dużo się uczysz, Twój mózg potrzebuje ciągłych dostaw składników odżywczych aby mógł prawidłowo funkcjonować. Niewystarczająca ich ilość może doprowadzić do problemów z koncentracją i pamięcią, osłabienia, senności i zmęczenia, co znacząco utrudni proces nauki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...