Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia na schudnięcie


Gość Kamil39

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sc...yn

Hej!
Mam 15 lat, 168 cm i 73 kg (wiem, że to baaaaaaaaaaaardzo dużo).
Mamy teraz wakacje, więc chciałabym schudnąć w ciągu nich, by potem zrobić wielkie wejście na rozpoczęciu roku. Moim marzeniem na teraz jest 64 kg (9 kg w 2 miesiące).

Jeżdzę codziennie przez 2 godziny na rolkach, nie jem za dużo słodyczy i wcale fast foodów (robię to od jakiegoś tygodnia :P). Ale trudno mi jest trzymać się jakiejś diety i nie potrafię znaleźć sobie motywacji.

Proszę o jak najszybszą pomoc, bym mogła wykorzystać te rady ak najszybciej i schudnąć przed rozpoczeńciem nowego roku szkolnego - nowego rozdziału w życiu.

Odnośnik do komentarza

Witam, nazywam się Kamil mam 19 lat, 178cm wzrostu i ważę 110 kg, nie jestem chory na żadną przewlekłą chorobę. Od tygodnia rano robię dwie serie po 25 brzuszków a wieczorem biegam ok. 4 km po powrocie do domu robię znowu dwie serie po 25 brzuszków, nie jem kolacji, wiem, że ruch to dobry krok przy diecie ale bez odpowiedniej diety raczej nic z tego nie będzie :), może mi ktoś napisać ile porcji i czego mam jeść ? oraz co mogę dodać jeszcze do moich ćwiczeń ?... zapał jest :) tylko potrzebuje pomocy.

Pozdrawiam
Kamil

Odnośnik do komentarza

oj będzie i bez diety:) Ale to tak :
1. Jedz 4-5 posiłków. Małe ale często:) Kolacja też jedz bo bez sensu na głodnego iść spać. Kwestia z kolacją jest taka, że powinna być mała, lekka i zjedzona na 3 godziny przed snem.
2. Fast foody, tłuste sosy, zasmażki, zupy z gęstą śmietana, słodycze odstawiamy. Dużo warzyw, chudego mięsa, owoce, kasze, brązowy ryż, jogurt ( możesz stosować zamiast śmietany) chudy nabiał - to jest ok:D
3. Ruch ruch ruch !!!!
4. Motywacja:)

Odnośnik do komentarza

Witam,nazywam się monika.Jak już wiadomo chciałabym schudąc.Mam 1,60 wzrostu waze 60kg a moje CPM wynosi 976,64.Prosiła bym o jakas diete i cwiczenia ktore pomoglyby mi zrzucic z wagi i tluszczyk z brzuszka:):) bede brdzo wdzieczna za rade eksperta

pozdrawiam,
MONIKA

Odnośnik do komentarza
Gość nolan939

tak nastawienie psychiczne jest bardzo wazne bo jesli bedziemy mieli przewage nad nasza nieujazmiona podswiadomoscia mozemy wiele zdzialac ja mam 20 lat mam 178cm wzrostu i przed wyjazdem wazylem ponizej 90 kg majac 15 lat moja waga równala sie miedzy 80-90kg ale nikt tego po mnie nie widzial jestem tzw"ubity" od dziecka wychowalem sie na wsi mialem zdrowe produktyz wlasnego gospodarstwa nie jestem jakis tlusty wrecz przeciwnie od dziecka praca na gospodarstwie pozwolila mi nie martwic sie o terazniejszosc poniewaz mam dobra syleetke miesni i sily tez nie brakuje a nie to co teraz ludzie kupuja jedzenie w sklepie a prawda taka ze w wiekszosci to sama chemia teraz jestem od pól roku w angli i schudlem okolo 7 kilo czekam tylko na wakacje kiedy wróce do domu i znów bede jadl obiady mojej kochanej mamy która jesli chodzi o kulinarnie jest najleprza kucharka na swiecie cóz zycze powodzenia w treningach pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Brawurka

~nolan939
tak nastawienie psychiczne jest bardzo wazne bo jesli bedziemy mieli przewage nad nasza nieujazmiona podswiadomoscia mozemy wiele zdzialac ja mam 20 lat mam 178cm wzrostu i przed wyjazdem wazylem ponizej 90 kg majac 15 lat moja waga równala sie miedzy 80-90kg ale nikt tego po mnie nie widzial jestem tzw"ubity" od dziecka wychowalem sie na wsi mialem zdrowe produktyz wlasnego gospodarstwa nie jestem jakis tlusty wrecz przeciwnie od dziecka praca na gospodarstwie pozwolila mi nie martwic sie o terazniejszosc poniewaz mam dobra syleetke miesni i sily tez nie brakuje a nie to co teraz ludzie kupuja jedzenie w sklepie a prawda taka ze w wiekszosci to sama chemia teraz jestem od pól roku w angli i schudlem okolo 7 kilo czekam tylko na wakacje kiedy wróce do domu i znów bede jadl obiady mojej kochanej mamy która jesli chodzi o kulinarnie jest najleprza kucharka na swiecie cóz zycze powodzenia w treningach pozdrawiam

No to w Angli musi Ci brakować normalnej zywności. bo tam chemii w jedzeniu jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...