Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie poradzić ze zdrada?


Gość munia81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jestem w związku od 8 lat. Obecnie mój partner jest w trakcie gorącego flirtu z koleżanką z pracy. mi mówi ze to tylko przyjaciółka itp. Ale zachowuje się całkiem inaczej. Prawie nie rozmawia ze mną. Mam już tego dosyć! ale boje się odejść bo go kocham. Część mnie z każdym dniem umiera. co robić?

Odnośnik do komentarza

Ja byłem kiedyś w związku, który był dla mnie wszystkim. Później to rozwaliłem przez własną głupotę. Ona przeze mnie cierpiała. Chciałem to jakos odkręcić, ale nic nie
dawało rezultatu.. Przypadkiem trafiłem na odzyskacbyla.com.pl, wypełniłem formularz i skontaktowałem się z panem Miłoszem. Droga była długa i kręta, ale
pomógł mi odzyskać twarz u kobiety, którą kocham i z która znowu jestem w zwiazku!

Odnośnik do komentarza

Ta, takiej histerii to ciężko nie nie wytrzymać. Flirt to zdrada? Wiesz jakie to szerokie pojęcie i o co zahacza? Sama też flirtujesz nawet o tym pewnie nie wiesz. Zdradził cię? czy tylko sobie rozmawia z inną atrakcyjną kobietą i dowartościowuje się rzucając dowcipy?.. a może pożądliwe na nią patrzy? To zdrowe u faceta. Spytaj męża czy cię zdradza bo napisałaś na forum problem, który nie jest problemem bez jego twierdzącej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...