Skocz do zawartości
Forum

Korekta nosa


Gość iwona_did

Rekomendowane odpowiedzi

Mam brzydki nos. Jest krzywy nie tylko leci lekko w bok ale tez ma garba :(( chciałabym zrobic korekte nosa ale nie wiem czy mam taka mozliwosc. Czy taka korekta jest refundowana czy prywatnie musialabym isc do chirurga plastycznego? Wiem ze to troche kosztuje wiec prywatnie pewnie nie bedzie mnie stac ... :(( czy sa jakies wskazania do tego? wiem ze trudnosci z oddychaniem ale ja mam wszystko ok, chodiz o kwestie estetyczną...

Odnośnik do komentarza

Ceny kształtują się w granicach od 4000 zł-15.000 zł. Wszystko zależy od tego czy lekarz wykonuje minimalną czy też totalną korektę nosa.

Przed tego rodzaju zabiegami każdy odczuwa lek. Jest to duża ingerencja w nasze ciało. Po zabiegu konieczna jest hospitalizacja. Ostatnimi czasy pacjenci będący po zabiegu stosunkowo szybko wychodzą do domu.

Przed decyzją o operacji koniecznie poczytaj opinie internetowe na temat poszczególnych klinik chirurgi plastycznych.

Odnośnik do komentarza

Ja robiłem prywatnie, bylem początkowo w Knack Clinick we Wrocławiu u chirurga na konsultacjach i w końcu zdecydowałem się na operację. Mój nos miał garby, był krzywy i strasznie mnie oszpecał. Dr Knakiewicz wykonał świetną robotę, mam teraz ładny, wciąż charakterystyczny dla mnie nos, ale już nie zasłania mi całej twarzy :). polecam. 

Odnośnik do komentarza

Mi korektę zrobił chirurg Łątkowski z Polanicy-Zdroju, mój przedmówca ma rację, potrzeba konsultacji, żeby się zdecydować na to jak w końcu chcemy wyglądać, bo jest to poważna decyzja i mój lekarz na takiej konsultacji wszystko mi wyjaśnił i ustaliliśmy co należy poprawić. Mój nos jest obecnie węższy i mniejszy, garbek też zniknął, polecam tego chirurga, wie co robi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...