Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w dni płodne a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

DZIEŃ DOBRY!

Współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia w dzień płodny i również za tydzień ale już w dzień niepłodny,nie spuszczał się ani w tym ani w tamtym dniu. Wczoraj powinnam dostać misiączkę a zamiast nej dziś z pochwy wydziela się brązowa wydzielina z domieszką krwi dodam że jest tego nie wiele, nie wiem co robić, Jestem być może w ciąży ? No ale w końcu mój partner się nie spuszczał więc jak by to było możliwe?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mój cykl miesiączkowy trwa 28 dni ostatnią miesiączkę miałam od 11-08 do 16-08 kolejną powinnam dostać 7-09. Wyliczyłam dni płodne na 20-28-sierpnia w tym czasie współżyłam z mężem cyklicznie co 2 drugi dzień(chcemy mieć dziecko). Owulacje zawsze odczuwam kłuciem jajnika lewy/prawy na przemian co miesiąc. Tym razem bolało znacznie mocniej.....teraz boli mnie podbrzusze tak jak na miesiączkę może też tak dziwnie co jakiś czas ukłucie i skurcz(tak mogę to opisać). Robiłam test dzisiaj tj. 1-09 wyszło że w ciąży nie jestem(wiem że może być zbyt wcześnie) na wtorek mam ustaloną wizytę u lekarza ginekologa. Jednak mam do Państwa pytanie jaka jest szansa że będę w ciąży??? (do tej pory zabezpieczaliśmy się prezerwatywami/tabletek nie brałam nigdy) Kiedy będę mogła zrobić test??? Czy lekarz do którego się wybieram stwierdzi coś więcej niż test ciążowy?? Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytanie....Z góry dziękuję za poświęcony czas:)
Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza

Witam. Odbyłam stosunek w dzień przypuszczalnej owulacji, bez zabezpieczenia. Chłopak skończył poza mną, kilkanaście minut po wyjściu ze mnie. Moment owulacji przeważnie odczuwam przez lekki ból w okolicy jednego z jajników i pojawieniem się śliskiego, płodnego śluzu - dlatego uważam, że w tamten dzień nie miałam owulacji, ponieważ te objawy ukazały się dwa dni po. Długość mojego cyklu waha się od 23-27 dni. Od stosunku minął tydzień, miesiączkę mam dostać za tydzień (przy założeniu cyklu 23 dni).
Następnego dnia po stosunku, przez ok 4 dni sikałam 5 razy dziennie i nie wiem, czy to był objaw infekcji pęcherza (lekki dyskomfort podczas oddawania moczu, ale brak bólu) czy ciąży. Już minęło. Po 5 dniach pojawił się ból sutków przy mocniejszym ściśnięciu i odnoszę wrażenie, że piersi są lekko nabrzmiałe. Innych objawów nie zauważyłam. Sytuacja niesamowicie mnie stresuje i możliwe, że stwarzam sobie pod wpływem wielkiego stresu urojenia i byle sygnał mojego ciała nadinterpretuję, co nierzadko mi, hipochondrykowi, się zdarza. Prawie zawsze bolą mnie sutki już na tydzień przed okresem, piersi stają się "cięższe", możliwe, że tu naginam wszystko "pod ciążę".
Kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży, tj. częstomocz, ból piersi, nudności i wymioty, itd? Czy możliwe, że już w 1 tygodniu? Czy uprawiając stosunek w dni płodne czy owulację bez kontaktu spermy z pochwą zawsze zachodzi się w ciążę (bo np. preejakulat)?
Jest za wcześnie na robienie testu, muszę poczekać do dnia miesiączki, ale możliwe, że przez ogromny stres i napięcie przesunie się. Dlatego bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

zzWitam . kochalam sie ze swoim facetem w dni plodne. mam regularne cykle. okres powinnam dostac 12.11 to bylo niedawno. Jestem zaniepokojona, gdyz CIAGLE MI SIE ODBIJA (nigdy tak nie mialam) wieczorami boli mnie dol brzucha, mam bialy sluz, kregoslup, jestem jakas leniwa.. czy to po owulacji/// teraz mam obawy. co robic ? nie wytrzymam do teg 12 ;/..z

Odnośnik do komentarza

~Nnatalia 85
zzWitam . kochalam sie ze swoim facetem w dni plodne. mam regularne cykle. okres powinnam dostac 12.11 to bylo niedawno. Jestem zaniepokojona, gdyz CIAGLE MI SIE ODBIJA (nigdy tak nie mialam) wieczorami boli mnie dol brzucha, mam bialy sluz, kregoslup, jestem jakas leniwa.. czy to po owulacji/// teraz mam obawy. co robic ? nie wytrzymam do teg 12 ;/..z

Witam!
Jeżeli współżyła Pani z partnerem w czasie dni płodnych ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Opisane przez Panią objawy nie potwierdzają jednak ani nie wykluczają ciąży - są bowiem zbyt subiektywne i ogólne. Proszę wykonać zatem test ciążowy - powinien być wiarygodny mniej więcej w dniu kolejnej spodziewanej miesiączki.

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie dzisiaj odbylam stosunek z mezem i chce sie dowiedziec czy jest szansa ze jestem w ciazy okres mialam 1 listopada i przerwa jest 30 dni i wedlug moich obliczen to ten dzien jest 15 dc ale my dzisiaj juz spolzylismy prosze o rade.

Odnośnik do komentarza

Witam:) opisze po krótce moją sytuacje. Mój cykl trwa ok28-9 dni i jest regularny, ostatni okres zaczął sie 21 grudnia podczas dni płodnych również i w 14 dzień cyklu odbyłam stosunek podczas ktorego mój partner doznał pare razy orgazmu będąc w pochwie. Na 18 dzień cyklu zauważyłam dziwne plamienie które trwało prawie 2dni, na początku myślałam , że to okres ale to plamienie ustało. Zaczęły mnie trochę pobolewać piersi i jestem bardziej ospała, do tegp troche rozdrażniona, pobolewa mnie również podbrzusze . Nie wiem czy to ciąża czy coś innego dlatego pisze do państwa. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

Inka,
Moim zdaniem jest szansa, bo tak:
1. Teoretycznie miałaś dni płodne, lub niewielki odstęp od ich rozpoczęcia, bo 12 dzień cyklu to prawie połowa
2. Z tego też powodu plemniki mogły zaczekać do owulacji i ta da zapłodnienie gotowe :)
3. Jeśli się nie zabezpieczaliście to mogło dojsć do zapłodnienia, ale to czysta teoria bo organizm, czasem płata figle i owulacja mogła się przesunąć lub mógł być cykl bezowulacyjny.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 18 lat i uprawiałam seks z moim chłopakiem podczas dni płodnych. Chłopak trzykrotnie doszedł we mnie. Jak duże jest prawdopodobieństwo że zajdę w ciążę? Jest już za późno na tabletkę. Korzystamy z metody kalendarzykowejść, i pomyliłam dni. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość matix1922

Witam, bardzo proszę o odpowiedź na pytanie. Wczoraj kochałem się z żoną. Najpierw z prezerwatywą (był wytrysk) . Po czym 2 razy byłem oddać mocz i po około 40 min znów doszło do stosunku lecz tym razem bez prezerwatywy. Nie doszło do wytrysku, była to tylko chwila nie chciałem ryzykowac. Czy jeśli żona miała dni płodne istnieje ryzyko zajścia w ciążę? Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość misia1516

Witam. Tydzień temu uprawiałam z moim chłopakiem seks i pękła nam prezerwatywa, więc kontynuowaliśmy bez, tylko, że mój chłopak miał wytrysk, jak już wyszedł ze mnie. Byłam wtedy kilka dni przed dniami płodnymi. Kilka dni później kiedy już miała dni płodne uprawialiśmy seks z prezerwatywą i również mój chłopak wytrysnął dopiero po wyjściu we mnie. Od kilku dni czuje się słabo i mam mdłości. Czy jest ryzyko, że jestem w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...