Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć w wieku 12 lat?


Gość be...ik

Rekomendowane odpowiedzi

Beik.
W Twoim wieku dieta odchudzająca nie jest wskazana. Ciągle się rozwijasz i potrzebujesz ciągłych dostaw substancji budulcowych, jak i witamin i minerałów. Zmniejszenie ich ilości lub nie dostarczenie, któregoś ze składników mogło by zaburzyć Twój rozwój fizyczny jak i psychiczny.
Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie, będzie sport i ćwiczenia. Poproś rodziców aby zapisali Cię na jakieś zajęcia sportowe np na basen albo tenisa.
An07.
Na pewno bieganie i ograniczenie słodyczy pomoże tylko potrzeba na to czasu. Nie schudniesz z dnia na dzień. Uzbrój się w cierpliwość i nie rezygnuj a na pewno po pewnym czasie zobaczysz efekty.

Odnośnik do komentarza

Mam 171 cm wzrostu, lat 12 i ważę 75 kg. Chodzę na pływanie pon. śr. piątek na 1 godz 30 min. + dojazd rowerem ok 1.5 km (tempo ok. 22-25 km/h) i dojazd na zajęcia dodatkowe ok. 2 km (tempo takie samo). Jeszcze oczywiście W-F 45 min. na którym ćwiczę. Diety nie mam. Proszę eksperta o porady jak schudnąć bo moja waga, i bardzo wystający brzuch mi przeszkadzają. Proszę o odpowiedź eksperta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...