Skocz do zawartości
Forum

Co robić, gdy mąż nie potrafi wybaczyć zdrady?


Gość Słoneczko

Rekomendowane odpowiedzi

a o tak,tak wysoko,jak ktos mi pluje w tasz mowie sobie aaa to deszcz pada, a ci kturzy mi pluja widza ze nie reaguje na to,to bardziej ich boli,a ty nie mysl tyle posluchaj fajnej muzy i pooglondaj kabarety posmiej sie troche i pomarz przy muzie, wyjdz do ludzi

Odnośnik do komentarza

Przez chwile ... - to za mało. Każdy potrzebuje stabilności. Może poprostu źle oceniłaś sytuacje kwiatuszku. Sprubój inaczej się do tego zabrać - w końcu się uda, bo kto szuka w końcu znajduje swoje miejsce. Najgorzej utknąć w jednym złym punkcie i nic z tym nie robić ... Myślę jednak, że Ty taka nie jesteś - gdy czułaś się odrzucona przez męża, szukałaś pomocy gdzie indziej. Nadal będziesz szukać kwiatuszku i to dobrze :).

Odnośnik do komentarza

Każdy potrzebuje stabilności tylko nie każdy ją znajduje niestety. Może masz racje ktoś dla kogoś, że źle oceniłam sytuację, ale chyba nigdy nie potrafiłam jej dobrze ocenić. Po tym wszystkim co ostatnio przeszłam nie mam ochoty nikogo ani niczego szukać..... Już nie wiem gdzie jest, albo gdzie powinno być moje miejsce. Na razie niczego po za spokojem nie szukam, a i tego nie umiem znaleźć.....

Odnośnik do komentarza

Dziadzius rozweselić będzie ciężko, ale próbować będziemy. Kwiatuszku może znajdzie się ktoś, kto znajdzie takie miejsce gdzie obie razem z córką poczujecie się dobrze. Gdzie obie poczujecie się kochane i wspierane przez tą osobę. Niestety chwastów jest dużo, ale warto szukać - bo nie liczy się gdzie, a z kim spędza się czas.

Odnośnik do komentarza

dziadzius przykro mi z powodu Twojego kolegi.
ktoś dla kogoś zgadza się rozweselić będzie ciężko i na razie raczej to mało prawdopodobne aby to wyszło. Nie chcę aby znalazł się ktoś w moim życiu, nie wiem czy potrafiłabym ponownie się przed kimś otworzyć, zaufać.... Nie chcę nikim obarczać sobą, po co mam kogoś unieszczęśliwiać.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...