Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bo...16

Prawidłowa długość penisa 21-latka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirek

Witam, co sadzicie o moim skromnym penisku?

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/ddc8749ace848000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aria
W dniu 14.04.2020 o 13:26, Gość Kackil napisał:

Witam. Mam 21 lat. Mój penis ma 20 cm dlugosci I 15 obwodu. W spoczynku dlugosc to 13 cm. Czy to duzo? 

PS. Prosze o odpowiedz kobiety. 

Pewnie znajdzie się jakaś fanka dużych penisów, ale jak dla mnie 'na codzień' to byłoby za wiele kombinowania jak uprawiać ostry seks i nie czuć bólu, a dla faceta smutny seks bo nie wejdzie cały i musiałby się kontrolować żeby nie zrobić krzywdy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ikla

Dla mnie wielkość nie ma aż takiego znaczenia.Oczywiście,ze troche przyjemniej jest jak on jest hojniej obdarzony ale z drugiej strony liczą sie bardziej umiejętności a nie wielkość. Sama mam obecnie nie lada problem ponieważ mój mąż sobie ubzdurał,że ma za małego penisa i wspomina mi o... operacji penisa.Serio ! Tak się zastanawiam jak go do tego pomysłu zniechęcić bo jednak jest to pewne ryzyko co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anetaaneta

No i lepiej go zniechęcaj bo taka operacja to nie jest jakieś hop siup. Jeszcze sobie uszkodzi penisa i nie będziecie w stanie tego robić ( jakiś czas temu czytałam sobie o tym i bardzo duży procent penisów po operacji nie jest zdolnych do uprawiania seksu). Czy mąż stosował może jakieś inne metody na powiekszanie penisa? Są przecież pompki do powiększania, specjalne ćwiczenia. Jest również seria środków na powiększanie Penilarge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nowana

Osobiście nie przywiązuje do tego, aż takiej dużej uwagi, ale jednak jak ma poniżej 15 cm to nie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ikla

Nie wiem ile dokładnie ma mój ale na pewno nie jest to 15 cm. Może jakieś 12-13 co jak już zaznaczyłam nie przeszkadza mi ale jemu bardzo. Kaja nie wiem czy stosował jakieś pompki, ćwiczenia pewnie tak jak naczytał się tego wszystkiego w sieci. Czy te tabletki są na receptę? Ile trwał mniej więcej kuracja? I czy naprawde mogą dać jakiś efekt ? Na jakiej zasadzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anetaaneta

Ja również swojemu nie mierzyłam o_O.Ale wiem,że jak stoi to jest mniej więcej trzy razy większy niż w spoczynku. Tak więc wielkości te nie korelują ze sobą. Ogólnie tabletki penilarge nie są na receptę. Zawierają w sobie składniki ,które zwiększają napływ do ciał jamistych. Te o wiele częściej się napełniają. Dzięki temu potem zmiana jest stała. Tabletki maż zamawiał w sieci, nie wiem czy można dostać je w sklepach stacjonarnych czy też aptekach, musiałabyś popytać. No i jeszcze jedna sprawa. Trzeba brać je regularnie bo jeśli nie przyjmuje się ich regularnie to nie widać żadnego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amelka23

To nie wielkość, a technika i wprawa ma znaczenie! 

Miłego dnia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miras

Czy dla kobiet wielkość ma aż tak duże znaczenie? Pytam, bo jedni twierdzą, że tak inni nie. W kulturze istnieje kult dużych penisów. To trochę tak jak u kobiet z małymi piersiami. Czy są ewentualnie jakieś techniki dzięki którym można zyskać dodatkowych kilka centymetrów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miras

Czy dla kobiet wielkość ma aż tak duże znaczenie? Pytam, bo jedni twierdzą, że tak inni nie. W kulturze istnieje kult dużych penisów. To trochę tak jak u kobiet z małymi piersiami. Czy są ewentualnie jakieś techniki dzięki którym można zyskać dodatkowych kilka centymetrów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Siłownik

sprawdziłem te tabletki maxorman - brałem przez 3 miesiące o których ktoś pisał rok temu i działają podobnie jak u kolegi polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ejma

Nie znam się na takich technikach, ale nie rozumiem czemu dużo facetów chce mieć ogromnego penisa.

Jako kobieta mogę stwierdzić iż nigdy nie miałam udanego współżycia z partnerem o dużych gabarytach, po pierwsze ciężko go postawić a ja się przy tym źle czuję że coś robię nie tak, po drugie do końca nie włoży bo to bolesne, a jeśli nie boli w trakcie (w trakcie podniecenia czasem bólu się nie odczuwa) to boli po i to bardzo, średnia przyjemność.

Moim zdaniem najlepsze średnie i małe , plus zdolności manualne i językowe - wtedy jest ekstra. No ale jeśi chesz powiększyc to są ponoć środki na powiększenie jak Penilarge ale nie wiem czy dzialają. Pewnie trzeba samodzielnie przetestowć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hilses

A ja zauwazyłem, że wielkość penisa jednak ma jakies znaczenie. Wystarczy sobie poczytać fora kobiece i zobaczyć co dziewczyny piszą o wielkościach. Większość z nich lubi jak mężczyźni mają większe penisy a nie małe.... Sam jestem po kruacji penilarge. Niby te 3 cm jakie udało mi się uzyskać to nie jest dużo ale dało mi to zdecydowanie wiekszą pewność siebie. Moja kobieta była na początku bardzo niechętna braniu przeze mnie tabletek. Mowiła,że nie ma sensu się tym truć jednak teraz przyznaje ,że o wiele lepiej mnie czuje , osiąga zdecydowanie lepszą satysfakcję podczas współżycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miras

Z jednej strony tak. Z drugiej kompleksów nie da się tak szybko pozbyć. czy na każdego działa to tak samo i czy jeset na receptę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hilses

Oczywiście,że nie na każdego. Nikt na 100% Ci nie zagwarantuje,ze na pewno będzie to na Ciebie działało. Każda osoba jest przecież inna. Na jedna działa coś innego. Na drugą coś innego. Niemniej nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz.

Penilarge nie jest na recepte. Polecam zaoaptrzyć sie od razu w kilka opakowań bo dzięki temu cena będzie niższa. Cena pojedyczego opakowania nie jest taka tania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adan
W dniu 13.10.2021 o 12:35, Gość ejma napisał:

Nie znam się na takich technikach, ale nie rozumiem czemu dużo facetów chce mieć ogromnego penisa.

Jako kobieta mogę stwierdzić iż nigdy nie miałam udanego współżycia z partnerem o dużych gabarytach, po pierwsze ciężko go postawić a ja się przy tym źle czuję że coś robię nie tak, po drugie do końca nie włoży bo to bolesne, a jeśli nie boli w trakcie (w trakcie podniecenia czasem bólu się nie odczuwa) to boli po i to bardzo, średnia przyjemność.

Moim zdaniem najlepsze średnie i małe , plus zdolności manualne i językowe - wtedy jest ekstra. No ale jeśi chesz powiększyc to są ponoć środki na powiększenie jak Penilarge ale nie wiem czy dzialają. Pewnie trzeba samodzielnie przetestowć

to cos z partnerem nie tak. Mi nie trzeba stawiac, sam staje bez dotykania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...