Skocz do zawartości
Forum

Zamrożenie skóry dezodorantem


Gość anonim___

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na kolonii z kolegami (jacy my byliśmy głupi) psikaliśmy sobie ręce dezodorantem, który zamrażał skórę. Podczas psikania to piekło, a potem skóra zdawała się zamrożona na kilka minut. Następnie robiła się czerwona blizna/plama, którą potem można było "zdrapać". Tak zrobiliśmy i teraz przez długi czas, mam różową bliznę/plamę (ponad miesiąc). To może wpłynąć jakoś na moje zdrowie, czy po prostu przejdzie. Jeżeli mnie pamięć nie myli, był to dezodorant Nivea.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

nie jestem lekarzem, ale moim zdaniem to co zdrapaliście to była skóra, zrobiłes sobie ranę a to różowe to nowo tworząca się skóra, która ma pokryć tą ranę. Podejrzewam że nic ci się starszego nie stanie oprócz tego że będziesz miał bliznę. aLe najlepiej by było jakby zobaczył to lekarz

Odnośnik do komentarza
Gość poszkodowany heh

nic ci nie bedzie, sam sobie tak zrobiłem jakies pól roku temu i nic mi nie jest (7 sekund dezodorantem na górną część nadgartka przy dłoni). bedziesz mial takie cos do konca zycia niestety ;c no ale pomniejszy ci sie ta blizna bo widze ze faktycznie srednica mojej blizny znacznie sie zmniejszyła. Poza tym, ludzie, sprobójcie sobie psikać dezodorantem w szmatke albo dłon przez 3 sek to zobaczycie ze zamarza

nie bój sie, z****** :P

Odnośnik do komentarza
Gość mała_myszataa

Moja koleżanka chciała złamać rękę i znalazła w necie że można zamrozić kość dezodorantem ale nie przeczytała do końca że nie może przekroczyć to 9 sekund ( czy jakoś tak) ale napewno nie można mieć tego więcej niż 2mm na skurze ponieważ wtedy kość się oddziela od skury i mozna mieć amputacje kończyny

Odnośnik do komentarza
Gość Nie_ważne1324

Wiem, że post dość stary, jednak dobrze by było jakbym napisała, bo sama wpadłam na to forum gdy szukałam jakiś sposobów co z tym zrobić. Wiec tak, smarowałam rękę maścią z antybiotykiem oraz psikałam octaniseptem (można również polać wodą utlenianą). Po tygodniu smarowania zrobił mi się strup a skóra wokół zaczęła schodzić. Teraz smaruje rękę alantanem i powoli schodzi. Nie polecam tej zabawy. Głupia rzecz, a jednak wiąże się z nią spore ryzyko. Bardzo łatwo o zakarzenie, a wtedy wiadomo jakie są skutki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...