Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie z głową


Gość Truskaweczka19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rosabella

Dajcie spokój z tymi wszystkimi pierdołami na odchudzanie. Wazne aby codziennie poświęcać ok.godziny na ruch na powietrzu może być szybki spacer, bieganie albo rower czy rolki. Każdy może wybrać cos dla sienie. Wazne aby jeść zdrowo, wykluczyć fast foody i picie gazowane i już po miesiącu będzie można zobaczyć duza róznicę. Wazne też aby ostatni posiłek jeść ok 18-19 godz. bo później organizm zwalnia. wazne też aby jeść srednie posiłki, owoce. Pić miętę i dobrze jest czasami zjeść opakowanie suszonych śliwek które spowodują przeczyszczenie (po zjedzeniu nie wychodźcie z domu). Bez ruchu, bez odpowiedniego odżywiania się nie ma możliwosci aby schudnąć tylko przez zabiegi kosmetyczne czy suplementy diety.

Odnośnik do komentarza

Powiem to wprost, nie mam kasy na dietetyka i dotąd naprawdę miałam niewiele możliwości skorzystania z pomocy specjalistów. Odkryłam kanał Jedz dobrze by Młynarski na YouTube i okazało się, że jest to idealna opcja dla mnie. Eksperci pokazują propozycje posiłków z wyliczeniem kalorycznym, a na dodatek omawiają poszczególne produkty. Zmieniłam dużo w swoich zwyczajach związanych z odżywianiem i cieszę się, że nie musiałam wydawać na to wielkich pieniędzy. Na szczęście dietetyka nie jest tylko dla bogatych, a każdy z nas przy odrobinie chęci może odżywiać się zdrowo. Naprawdę nie sądziłam, że to takie proste jak się okazało. Teraz jestem szczęśliwa, że mogę o siebie zadbać i jest to możliwe dzięki temu kanałowi. Inicjatywa bardzo szczytna, zwłaszcza, że jest też dużo informacji dla osób chorujących na cukrzycę – mam w rodzinie takie osoby i oni też korzystają z tej wiedzy. Warto o siebie dbać, słuchać rad mądrzejszych i przede wszystkim osób, które znają się na jedzeniu. Zaglądam regularnie i już widzę efekty zmian.

 

youtube com/watch?v=U464LIYcyZk

Odnośnik do komentarza

Zaczęłam się bardziej interesować moim żywieniem i nie żałuję, wiecie jest coś takiego w dbaniu o własne posiłki, co sprawia, że czujemy się bardziej ludźmi. Troska, którą sami siebie otaczamy kojarzy się przecież z czymś jak najbardziej domowym. Organicznie naszym, fundamentalnym. Okazywać sobie samemu troskę, to dawać sobie miłość i spokój. Kiedy przestałam kupować gotowce (życie w korporacji trochę wspiera takie rozwiązania), w końcu zaczęłam lepiej się czuć psychicznie. Poczułam się zaopiekowana i zadbana, z dobrym nastrojem patrzę w przyszłość. Jest to dla mnie coś nowego, dawniej w ogóle tak nie było. A wszystko wokół traktowałam jako niepewność i zagrożenie. Moja znajoma, która prowadzi lekcje jogi nakłoniła mnie żebym bardziej świadomie podchodziła do odżywiania i polubiła ten rytuał przygotowania dla siebie jedzenia. Nie sądziłam, że to może mieć takie znaczenie. A jednak pomogła mi dostępność informacji i otwartość na różne możliwości. Dzięki temu dzisiaj jestem zdrowsza i czuję się piękniejsza. http://bityl.pl/dp6Sm

 

Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze fascynowała dieta keto, ale nie miałam odwagi samodzielnie przygotowywać posiłków chociaż wiem jak powinno to wyglądać. Ostatecznie zdecydowałam się na usługi tego cateringu dietetycznego https://tajm.pl/ Mają w swojej ofercie dietę ketogeniczną. Dania są bardzo smaczne i różnorodne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...