Skocz do zawartości
Forum

Jak nabrać masę ciała?


Gość nieznajomy1985

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieznajomy1985

Rok temu miałem operacje w sumie banalną bo na kamice, ale niestety naruszyli mi wątrobę wiec mam problem.
Nie mogę jejsc daź mięsnych, zup ani innych wysoko niestrawnych potraw jak pizza chociażby. Mam pytanie jak mogę nabrać masę ciała? Czy są sposoby na zdrowy posiłek w którym nabiorę pewności siebie. Tak straciłem pewność siebie bo jestem bardzo chudy jak na swój wiek 26 lat. Pomocy

Odnośnik do komentarza

to dobrze ze nie mozesz bo miesem - no chyba minęłaś się z prawdą. Mięso w diecie człowieka jest głównym źródłem pełno wartościowego białka, które jest kluczowe w budowaniu mięśni i nabieraniu masy. Dlatego jeśli ktoś chce nabrać masy powinien jeść białko własnie w postaci mięsa albo nabiałów.Mięso nie powinno być tłuste, wybiera się te chudsze rodzaje mies taki jak kurczak, cielęcina, jagnięcina czy chude ryby

Odnośnik do komentarza

aby schudnąc należy jeść produkty zakwaszające krew , aby przytyć nalezy jeść zasadotwórcze dla krwi 

o dobrym odżywianiu słyszałam ,ze znają się i stosują Adwentyści Dnia Siódmego. byłam ponad 10 lat wegetwrianką pod wpływem ich literatury prozdrowotnej. bez mięsa można miec siłę  i mięśnie tylko białko musi  bo paradentoza gro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...