Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla 17-latki


Gość m...

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak potrzebuje pomocy. Mam 17 lat 162 wzrostu i ważę już ponad 58 kilo np wczoraj moja waga była 56 i tak codziennie mam, raz ważę mniej a raz więcej. Chcę schudnąć w udach i brzuchu tylko to mnie męczy ale tylko jedną cześć ciała mam zgrabną to łydki a reszta to dno jak dla mnie. Staram się odchudzać jem do godziny 18 i finito nie mam żadnej diety bo tego nie akceptuje. Ale to w ogóle mi nie pomaga. Więc ja już nie wiem co robić a chciałabym chociaż ważyć 53 kilo fajnie by było. Nie wiem może jakieś ćwiczenia tylko jakie? pomocyyy !!

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze Twoja waga jest prawidłowa i nie potrzebujesz się odchudzać. Jeśli chcesz wymodelować swoje ciało to polecam pływanie i ćwiczenia aerobowe. Nie powodują one zbytniego przyrostu tkanki mięśniowej a ładnie modelują poszczególne partie mięśni. Możesz również dołączyć ćwiczenia rozciągające, które nadadzą elastyczności i sprężystości Twojemu ciału. Oto kilka ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu:
1. Ćwiczenia ABT
2. Aerobik w domu
3. Trening kardio
4. Joga w domu
Dobrze by było jakbyś ograniczyła spożywanie słodyczy i fast foodów. Kolację jedz na 2-3 godziny przed snem a nie o 18. W ten sposób nie będziesz chodzić głodna spać.Do tego staraj się nie podjadać pomiędzy posiłkami. Jeżeli będziesz jadła 5-6 małych posiłków co 3-4 godziny wtedy Twój metabolizm będzie pracował szybciej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...