Skocz do zawartości
Forum

Utrata partnera po zdradzie


Gość Pollala

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w czteroletnim związku z mężczyzną, zdradziłam go. Zostawił mnie, wpadłam w depresję z której się leczę. Chcę go odzyskać, on powiedział że nie chce teraz z nikim być. Całowałam się z kolegą z pracy, nigdy nie poszłam z nim do łóżka. Jak go odzyskać?

Odnośnik do komentarza

Całus to też zdrada. Nie dziwię mu się że już cię nie chce.
Gdyby mnie ktoś zdradził to od razu bym pokazała mu gdzie jego miejsce. Nawet nie związałabym się z facetem który kiedykolwiek zdradził swoją byłą dziewczynę czy żonę.
Ty chyba go naprawdę nie kochałaś bo ten kto kocha naprawdę nawet na chwile nie spojrzy na inną/innego.

Zastanów się na sobą i spróbuj poznać kogoś nowego ,kogoś kogo nie będziesz miała ochoty zdradzić

Odnośnik do komentarza

Po co odzyskiwać kogoś, na kim nie zależało Ci nawet na tyle, żeby powstrzymać się od lizania z byle jakim kolesiem.
Są czyny które niosą harde konsekwencje. Trzeba popatrzeć prawdzie w oczy.
Twój były partner, prawdopodobnie nigdy nie byłby Ci w stanie do końca zaufać, ciągle będzie to pamiętał. Chcesz takiego związku? On już jest zepsuty

Odnośnik do komentarza

rozumiem, że każdy może popełnić błąd. może i mogłabym Ci poradzić, ale razi mnie jedno. Twój egoizm w tym poście. piszesz w sumie tylko o sobie. podkreślasz, że tylko się całowałaś, a nie poszłaś do łożka, że masz depresję. nie widać tutaj nic, co wskazywałoby że żałujesz, że w ogóle wiesz i rozumiesz co tak naprawdę zrobiłaś. to wszystko brzmi jak liścik licealistki "całowałam się z innym, zostawił mnie, jest mi tak smutno że się tnę, jak mam go przekonać żeby wrócił??". a na koniec może jeszcze " xD" ?

kobieto, opamiętaj się. zraniłaś go okropnie, i pewnie nie samym tym całowaniem, ale swoim stosunkiem do tego, swoją niekonsekwencją i tym egotyzmem. Teraz raczej nie widzę sensu w tym, aby Ci pomóc, bo żeby w przyszłości było lepiej, to trzeba wyciągać wnioski i konsekwencje, a Ty tego nie zrobiłaś. Ten facet to nie jest marionetka, którą możesz się bawić. To jest człowiek, który wiązał z Tobą przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Żaden człowiek nie powinien być marionetką czy zabawką,tylko jednym się wydaje i wmawiają sobie,że to był tylko niewinny pocałunek,chwila zapomnienia i etc.

Traktuj mężczyzn tak,jak sama chciałabyś być traktowana.
Pocałunek dla jednych zdradą nie jest,dla drugich już tak.
Sama jesteś sobie winna i nie oczekuj cudu,że facet nagle do ciebie wróci i będziecie szczęśliwi po wsze czasy.
Nawet jeśli by wrócił to i tak rysa zostanie,a on na pewno nie zaufa ci na takim poziomie jak dotychczas.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...