Skocz do zawartości
Forum

Odżywka do rzęs


Rekomendowane odpowiedzi

Gość klarowinka

Ja już się poddałam z tymi odżywkami do rzęs bo u mnie nic nie było widać, zero efektów. Zaczęłam chodzić za to do stylistki rzęs, do Magdaleny Bąk w Warszawie, i teraz mam rzęsy jak milion dolarów non stop ?

Odnośnik do komentarza

Taka odżywka, to chyba mi by się przydała. Niestety, ale moje rzęsy są zniszczone. Co więcej, okazało się, że wpływ na taki stan rzeczy miało kilka moich niewłaściwych nawyków. Jak dowiedziałam się https://www.biotebal.pl/rzesy-pielegnacja-i-makijaz/przedluzanie-tusz-co-niszczy-rzesy tutaj, prawidłowy demakijaż oka jest niezwykle istotny. Co ważne, należy także unikać pocierania oka, niestety, ale dość często mi się to zdarzało. Dlatego warto sprawdzić tamten materiał i dowiedzieć się, jakie działania niszczą rzęsy. 

Odnośnik do komentarza
Gość kaja456

Nie ukrywam, że chętnie sprawdzę właśnie jakąś ciekawą odżywkę. Na razie o piękny wygląd moich rzęs dba tusz Variete od Eveline. Super podkręca rzęsy i zwiększa ich objętość. Myślę, że sprawdzi się nawet na krótkich i cienkich rzęsach. Używam od jakiegoś czasu i to mój ulubiony!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...