Skocz do zawartości
Forum

Odżywka do rzęs


Rekomendowane odpowiedzi

Długo szukałam jakiejś dobrej odżywki do rzęs aż w końcu znalazłam. Wiele kobiet chętnie przykleja sztuczne, ja wolę być naturalna. Znalazłam nowy produkt o nazwie m2lashes eyelash actovating serum. Jest fantastyczny. Nie dość że rzęsy stały się odżywione, ciemniejsze, elastyczne, to do tego zgęstniały. Nie spodziewałam się takich efektów. Teraz popularne są te sztuczne rzęsy, dlatego chciałam wspomnieć o tym kosmetyku, żeby kobiety wiedziały że są i takie sposoby na poprawę wyglądu rzęs.

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientuję to jak na razie dostępny jest w sklepie internetowym i w kilku gabinetach kosmetycznych. Ja kupiłam w tym sklepie. Ogólnie to nowość na polskim rynku i jeszcze nie jest tak znany, choć podobno wiele kobiet już go stosowało. Myślę że później ceny mogą wzrosnąć bo jak większość zastosuje i zobaczy jak duże są skutki to bez względu na cenę będą kupować.

Odnośnik do komentarza

SickAngel
yhm...z dwojga wolę olejek rycynowy...cena odżywki m2lashes eyelash activating serum jest zawrotna...500 złotych.

Rzeczywiście olejek rycynowy bardzo korzystnie działa na nasze rzęsy, a jest stosunkowo tani ;). Za jego pomocą możemy znacząco wzmocnić nasze rzęsy. Wystarczy każdego dnia na noc nałożyć odrobinę olejku na powierzchnię rzęs.

Odnośnik do komentarza

Są różne produkty na rynku na porost rzęs, więc trzeba dokładnie przeanalizować efekty bo ceny ich nie należą do małych, ale są również tańsze opcje, zaczynające się od 250 zł. Należy pamiętać, że przy stosowaniu takich preparatów trzeba być systematycznym a po zakończonej kuracji należ podtrzymywać efekt bo rzęsy tak jak włosy wypadają. Obiektywnie patrząc taka metoda jest bezpieczniejsza od doczepianych rzęs. Zaletą doczepianych jest szybkość efektu. Stosując odżywki trzeba być cierpliwym tak do ok 3tyg by zobaczyć pierwsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Gość LenaKrk

Trochę droga ta odżywka...
Ja mam sporo tańszą, a skuteczną www.miralash.com.pl
Stosują od 3 miesięcy no i moje rzęsy są o połowę gęstsze no i dłuższe. Odżywkę aplikuję codziennie, jedno opakowanie wystarcza na rok czasu.

Odnośnik do komentarza

alekpom
Ja nie wierzę w taki odzywki. Dla mnie to ściema

A ja wierzę i dlatego tez takową stosuję juz od kilku miesiecy mianowicie Advance Volumiere serum 3w1 z Eveline 500 złotych nie kosztuje a działa :)
Polecam bo sa efekty ale trzeba byc cierpliwym.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość pd._przyjazna

Kilkaset złotych za odżywkę do rzęs to faktycznie sporo, jednak na rynku istnieje wiele kosmetyków w znacznie niższych cenach. Przykładowo odżywki do rzęs Long 4 Lashes, Eveline, czy Joanna kosztują od kilku do kilkudziesięciu złotych, a są naprawdę skuteczne. W ostateczności można też na więszke wyjścia, czy ważne okazje doczepić kępki sztucznych rzęs - efekt "wow" gwarantowany. Spradźcie w wolnej chwili ofertę: https://www.przyjaznadrogeria.pl/s?q=od%C5%BCywka+do+rz%C4%99s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...