Skocz do zawartości
Forum

Czy kobiety powinny golić miejsca intymne?


Gość nat ttt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam za dużo włosów .
Ale i tak nie podobało się to mojemu poprzedniemu chłopakowi .
Więc on sam doprowadzał moją pipkę do porządku .
Golił i przycinał jak się jemu podobało ,a ja nic nie miałam do gadania.
Wolałam żeby jemu się podobała , więc on się zajmował strzyżeniem i goleniem mojej mysi.
Uznałam że to najbardziej rozsądne.

Odnośnik do komentarza

Dojrzewając w latach 80tych gdzie praktycznie wszystkie Polki miały w majtkach busz i zarost pod pachami (oprócz prostytutek, te się goliły bo miały problem z wszami łonowymi czyli mendami) to obecne czasy są dla mnie nieciekawe. Busz o różnej gęstości, kolorze, kształcie świetnie różnił kobiety. Podkreślał kobiecość. No i ten zapach cipki który trzymał. Wystający z bikini - normalny widok i jakże wpływający na wyobraźnię. Czasem jakiś włos przy minecie - no i co z tego?

Obecnie w majtach dziewczyn wieje nudą, każda łysa, taka sama. Część ma jakieś paski czy kępki - mnie to nie kręci i traktuję to jak wydepilowane .

Oczywiście są też wciąż zwolenniczki buszu, na dziko, głównie z wygody, ze względów zdrowotnych. I całe szczęście. Najtrudniej obecnie spotkać panie z buszem ,ale pod pachami. Dawniej norma, teraz jakieś wielkie halo ...

Odnośnik do komentarza

Golone umm najlepsze są te co nie maja cierpliwości albo czasu sobie golić i potem facet czuje te kłujące odrosty !!! super rewelka !!! ja wole jak są bo która z was ma czas skrobać się codziennie ? a potem te zaczerwienienia i golona skóra robi się jak na byku !!! po latach, ale same do tego dojdziecie :)  

Odnośnik do komentarza

Ja kolczyka między nogami nie mam chociaż przedmówczyni dała mi do myślenia zaciekawił mnie temat i tak jak powyżej koleżanka depiluje między pośladkami a na cip..e zostawiam centymetrowy pasek tylko dlatego by facet mi nie powiedział że mam łysą jak dziecko chociaż wygodniej wydepilować całą 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja depiluje na gładko wszystkie włosy pod majtkami (między pośladkami też ) dziwnie by wyglądało z przodu łyso z tyłu zarost wystaje , kiedyś nie depilowałam więc ochydnie to wyglądało te posklejane włosy po sexie a nawiązując do wypowiedzi facetów którzy twierdzą że kojarzy im się łysą cip,,a z dzieckiem to chyba jest pedofilem i myśli o tym a powinien o osobie z którą się kocha 

Odnośnik do komentarza

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie na stronie: http://randkivip.pl
 i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz lub zadzwoń do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać lub Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń jestem dostępna prawie cały dzień, numer na profilu, odbieram od każdego!
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)


 

Odnośnik do komentarza

Ja usuwałam dwukrotnie laserem ale nadal rosną może trochę mniej więc teraz ile mogę to depiluje depilatorem a pozostałe golę a facet który nie dba o swoje miejsca intymne to wygląda tam jak (menel ) więc mój przyjaciel zna moje zdanie więc zawsze jest wygolony i przystrzyżony 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...