Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość sa...-8

Jak schudnąć w wieku 12 lat 15 kg?

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli macie problem ze swoimi nogami to po prostu robcie cwiczenia na uda i łydki. W internecie jest pelno przykladowych, znajdziecie cos dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agasta

Cześć mam 12 lat i warzę 55 kg a mam zaledwie 149cm bardzo zle sie z tym czuje nie wiem jak sie zmotywować by wziac sie za siebie.
Bardzo bym chciala schudnąć nawet 5kg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nieznana12345

Też mam 12 lat 1.50m i ważą 35kg. Też zamierzam schudnąć ale nwm jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś czytał wyżej to podobno 14-latka wypowiadała się, że przy wzroście 165 waży 47 kg i to jest ok. To nie jest ok jeżeli trzeba bylo bardzo chudnąć. Myślę, że 55 by wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emilka124

Dzień dobry skończyłam w październiku 12 lat i mam 158 wzeostu i waże 48kg bardzo bym chciala schudnac tyle zeby miec w miare plaskj brzuch i szczuple uda.Czy da sie tak schudnac do ferii?
Dziekuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość roksana

hej mam 12 lat  i mam wrostu 156 chcem schudnoć bo mi sie podoba chopak  wasze 49 kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tina

🖤  Słuchajcie mam 12 lat 158 i ważę 58 kilogramów jestem innej karnacji i moja mama mówi że mam inaczej zbudowaną sylwetkę czuje się okropnie z tym ile ważę chciałabym się odchudzać ale nie wiem od czego zacząć do szkoły zawsze jadę rowerem przez 2 kilometry  i chodzę na siatkówkę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kacper Śm****ski

Hejka mam 12 lat wiążę 50kg i mam wzrostu 150cm proszę o pomoc chcę zmniejszyć muj brzuch proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wszyscy

Mam 12 lat wzrost 166 waze 57. 09 chciałabym bardzo schudnąć nie podoba mi się moją sylwetką ciagle  uważam że wcale nie schudłam. POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wszyscy

Mam 12 lat wzrost 166 waze 57. 09 chciałabym bardzo schudnąć nie podoba mi się moją sylwetką ciagle  uważam że wcale nie schudłam, jak coś chce zjesc to grubieje chodziaz jem zame zdrowe rzeczy jem co 2,3 godziny.POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Hej, jeśli chcesz schudnąć 10-20 kg w miarę krótkim okresie czasu to polecam ci tego bloga:

http://dietalux.wordpress.com/

Na stronie poniżej znajdziesz dobre i tanie tabletki które Ci pomogą schudnąć, sama z nich korzystałam i jestem bardzo zadowolona, powodzenia w chudnięciu koleżanki 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Smuteczek

Hej wszystkim. Mam 12 lat około 146 cm wzrostu i około 48kg. Mam strasznie wystający brzuch. Mama codziennie do herbatki owocowej daje słodycze. Oczywiście niektórych nie jem bo próbuje się odchudzać. Moja waga nie działa wiec mam problem. Jeździłam na rolkach, na fiszce a dziś zamierzam jechać na hulajnodze.  Proszę powiedzcie co  mogę jeszcze zrobić by mój brzuch był płaski. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

hej...

mam 14 lat i ważę ok 85 kilo i mam 156 wzrostu a bardzo chcę schudnąc, biegałam i robiłam brzuszki i nic!!! W moim przypadku w mojej rodzinie też sa grube osoby i kolezanki z klasy mówiły mi ze może mam to w genach ze po prostu nie mogę schudnąć  a proszę powiedźcie mi jak mogę schudnąć w 9 dni chociaż te pare kilogramów bo za 9 dni mam spotkanie z klasą a jestem jedyną osobą w klasie która jest gruba i jest mi bardzo wstyd proszę pomóżcie mi!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amela

hejka mam 10 lat 1,46 cm i ważę 55 kg  co mam zrobic zeby chociaz 45 kg? prosze o szybka odpowiedziec. bo kazdy w mojej rodzinie jest chudy oprocz mnie i to przykre. nie jem slodyczy najwyżej czasem goszka czekolade w fastfoodach bywam prawie nigdy oraz czsem wypije monserka. chodze na gimnastke artystyczna 2 razy w tygodniu i czasem potancze. Czy ktos mi doradzi co mam jesc , jakie sporty mogla bym uprawiac dla wygladu i kondycji? licze na szybka odpowiedz , i z gory dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andzia31

Witam. Mam za mniej więcej 2 mies. 12 lat i waże 61kg i mam wzrostu 151. Jestem najgrubszą dziewczyną w klasie. Ćwiczę ciągle. Przez kwarantanne ćwiczyłam z aplikacją "Schudnij z aplikacją dla kobiet" i z "Spalanie tłuszczy z brzucha" i nie pomogło wogule. Przed ćwiczeniem z aplikacjami ważyłam 54 kg. I w 6 miesięcy przytyłam 7 kg. Chodze na spacery ćwicze normalnie na wf przebiegam 10 kółek na wielkim boisku. Mam diete ale to nie pomaga. Nie wiem co robię już źle. Ciągle chce mi się płakać jak tyje. Co mam zrobić żeby schudnąć? Bym chciała schudnąć z 12-20 kg. Mówi mi babcia ze ona taka sama jak ja była ale w wieku 16 lat schudła bez ćwiczeń i mówi że też w tym wieku schudne ale w coś w to nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hejka

Cześć mam 12 lat i ważę 40kg przy wzroście 152cm! chciałabym schudnąć chociaż 2kg. najbardziej zależy mi bo nie podobają mi się moje uda pomocy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim

Hej mam 12 lat waże 71kg i mój wzrost to 155cm, bardzo chce schudnąć ok. 25kg w najlepiej 15 dni. Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...