Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć w wieku 12 lat 15 kg?


Gość sa...-8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xoxoroxy

~saamotna
Cześć! :) Mam 14 lat i 163 cm wzrostu, ważę 47 kg i stwierdziłam, że chcę schudnąć jakieś 5 kg w miesiąc. Najbardziej zależy mi, żeby wysmuklić uda, jest mi ktoś w stanie pomóc? Proszę o łatwe ćwiczenia żebym wszystko zauważyła efekty, z góry bardzo dziękuję :)

Hej miałam dokładnie tak samo. Zaczęłam po prostu biegać po 2-3 razy w tygodniu i ograniczyć totalnie wszystkie cukry i zastąpić je owocami gdy mamy ich tak dużo w lato. Co do biegania to jeśli cię to interesuje to ja biegam tak, że jednego dnia 2-3km, drugiego 4-5km, a trzeciego 7-10km. Ogólnie to czasami robie sobie shake'i i schudlam kilka kilo ale najważniejsze jest to ze czuje się już lepiej z płaskim brzuchem na lato i nie muszę sobie ograniczać totalnie jedzenia ;).

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 12 lat 154 cm wzrostu i ważę 41kg, uprawiam sporty takie jak:
Piłka nożna, narty biegowe i zjazdowe, jeżdżę na rowerze i czasami biegam...
Mam trochę mięśni raz na 2/3 dni robię 20/30 pompek.

I teraz pytanie. Czy ważę za dużo? Mam małe sadełko na brzuchu :D

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry .Mam 12 lat , 165 wzrostu i ważę 60 kg ! Bardzo bym chciała schudnąć. Mam trzy ,, wałki " na brzuchu z czym jedna - najbardziej wkurzająca jest pod żebrami. Próbowałam używać różnych diet , i żadna nie pomagała. Próbowałam odzwyczajać się od słodyczy. Tylko trochę i nie na długo poskutkowało. Do lat 6 byłam chuda. Wszystko zmieniła moja choroba i pobyt w szpitalu.Ostatnio schudłam 7 kg jakieś 3 lata temu po wycięciu wyrostka. 10 kg przytyłam w 5 klasie :C bardzo dużo się uczę .

Odnośnik do komentarza
Gość Julia 543897

Hejka, mam 12 lat i ważę 50 kg. I mam 158 cm. Chciałbym schudnąć chociażby 10 kg.... Nie podoba mi się ile jem ile ważę co mam robić chciałabym żeby chłopacy się za mną oglądali a tak nie jest pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Gość nohejludzie

Cześć!
Mam 14 lat 158 cm wzrostu, ważę 50 kg i KOCHAM swoje ciało! Troszczę się o nie, nie jestem gruba i ani myślę chudnąć - chcę zachować zdrowie i urodę, a przede wszystkim ciągle podobać się sobie :)
Dziewczyny, jesteśmy wszystkie bardzo młode, w większości nie mamy problemu z nadwagą i nie sądzę, by ważąc 42 kg przy 163 cm trzeba było chudnąć... serio.
Po prostu dbajmy o siebie, chudość to nie wszystko, a my przecież się rozwijamy, miesiączkujemy, zmieniamy w kobiety, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Ktoś z nikąd

Ja mam 12 i 164cm wzrostu ważyłam 70kg przez tydzień nie jadłam słodyczy i cipsów starałam nie jeść po 19 i chdziłam co 3 dni na spacer schudłam 2 kg jak dla mnie efekt jest super. Moja wymażona waga to 50 kg i mam nadzieję że ją uzyskam.

Odnośnik do komentarza
Gość Wstydzęsięsiebie

Mam 12 lat i 1,64m wzrostu. Ważę AŻ 75kg. Staram się ograniczać słodycze, dużo jeżdżę na rolkach, jednak to mi nie pomaga. Chcę schudnąć przynajmniej 15-20kg. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Strasznie wstydzę się swojego wyglądu, a najbardziej ud i brzucha... Ręce mam jak jakiś starszy, otyły facet... Na ciele rozstępy.. Liczne rozstępy.

Odnośnik do komentarza

Kochana nie martw się czasami jest ciężko ale dasz radę. Po pierwsze zobacz co zjadasz i zobacz co jest dla Ciebie szkodliwe. Jeżeli dużo jadasz w mc donald kfc itp to zmień dietę ta strona może dać ci wiele wskazówek co możesz zrobic by schudnąć. jedz duzą ilość ostrych potraw to sprawi, że będziesz chudnąć bez wysiłku i staraj się doć często biegać na początek 3 x 15 mi w tygodniu :)

Trzymam kciuki !!!

Kocham życie a Ty co kochasz?
Ulepsz Swoje Życie

Odnośnik do komentarza

~darka :*
Tez mam taki problem mam 12 lat waze 58kg 164 wzrostu gruba nie jestem alemam tluszczyk chcialabym miec plaski brzuch. Cwicze aktywnie kazdegi dnia moim problemem jest to ze lubie slodycze nie wiem jak schudnac bo ja jak nje zjem w jednym dniu slodkiego to mi zaczyna odwalac . pomocyy

Możesz mieć zaburzenia hormonalne? Próbowałaś brać suplement z diety z chromem? Mi bardzo pomógł, bo właśnie miałam niedobory.

Poza tym przeraża mnie ten temat. Dziewczyny po pierwsze: nie da się tak szybko schudnąć.Po drugie nie aż tyle?! Chcecie popaść w anoreksję? W większości wasze wagi są odpowiednie do wzrostu i wieku. Po trzecie w tym wieku rośniecie i macie wahania hormonalne. Normalne że będziecie tyć i chudnąć. A odchudzanie w tym wieku może wam przysporzyć tylko kłopotów zdrowotnych. Jak chcecie naprawdę schudnąć to ograniczcie słodycze, fast-food i sztucznie barwione napoje i dużo się ruszajcie. Bardzo dużo. Wtedy tylko osiągniecie prawidłową figurę bez wizyty w szpitalu.

Odnośnik do komentarza

Cześć mam na imię Ola, chciała bym schudnąć mam 12 lat, 150m wzrostu, i waże 64kg jestem gruba i się ze mnie śmieją, i proszę was o pomoc bo w tym wieku ważę trochę za dużo a ja uwielbiam słodycze? Ale od kilku dni rodzice mi nie kupują bo chyba się martwią o moje zdrowie, mam nadzieję że mi pomożesz bo się strasznie wstydzę mojej figury

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze jestescie w takim wieku ze waga jest wazna .
Jednak jeszcze rosniecie i sie rozwijacie wiec diety jako takie nie sa wskazane. wydaje mi sie jednak ze mozna zmienic tryb zycia wiecej sie ruszac i moze zapisac sie na jakis basen czy tance. To powinno pomoc ewentualnie zapisac sie na wizyte do specjalisty. Nie dzialajcie drastycznie i na wlasna reke bo to moze pogorszyc sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Gość ClaraLovePuszek

Hejka mam 12 lat i się wstydzę swojej wagi jest to 55-60 kg mój wzrost 155-160 cm problem mam z brzuchem i troszeczkę z twarzą i plecami lecz nogi i ręce mam chudę. Podobno jak się wstrzymuję chodzenie do WC to się tyje a ja przez dobre 5 lat jak byłam mała to tak robiłam. Czy to dlatego? Proszę o odp dużo sportu uprawiam nwm o co cho

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...