Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć w wieku 12 lat 15 kg?


Gość sa...-8

Rekomendowane odpowiedzi

?  Słuchajcie mam 12 lat 158 i ważę 58 kilogramów jestem innej karnacji i moja mama mówi że mam inaczej zbudowaną sylwetkę czuje się okropnie z tym ile ważę chciałabym się odchudzać ale nie wiem od czego zacząć do szkoły zawsze jadę rowerem przez 2 kilometry  i chodzę na siatkówkę 

 

Odnośnik do komentarza
Gość wszyscy

Mam 12 lat wzrost 166 waze 57. 09 chciałabym bardzo schudnąć nie podoba mi się moją sylwetką ciagle  uważam że wcale nie schudłam, jak coś chce zjesc to grubieje chodziaz jem zame zdrowe rzeczy jem co 2,3 godziny.POMOCY!!!

 

Odnośnik do komentarza
Gość Smuteczek

Hej wszystkim. Mam 12 lat około 146 cm wzrostu i około 48kg. Mam strasznie wystający brzuch. Mama codziennie do herbatki owocowej daje słodycze. Oczywiście niektórych nie jem bo próbuje się odchudzać. Moja waga nie działa wiec mam problem. Jeździłam na rolkach, na fiszce a dziś zamierzam jechać na hulajnodze.  Proszę powiedzcie co  mogę jeszcze zrobić by mój brzuch był płaski. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

hej...

mam 14 lat i ważę ok 85 kilo i mam 156 wzrostu a bardzo chcę schudnąc, biegałam i robiłam brzuszki i nic!!! W moim przypadku w mojej rodzinie też sa grube osoby i kolezanki z klasy mówiły mi ze może mam to w genach ze po prostu nie mogę schudnąć  a proszę powiedźcie mi jak mogę schudnąć w 9 dni chociaż te pare kilogramów bo za 9 dni mam spotkanie z klasą a jestem jedyną osobą w klasie która jest gruba i jest mi bardzo wstyd proszę pomóżcie mi!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza

hejka mam 10 lat 1,46 cm i ważę 55 kg  co mam zrobic zeby chociaz 45 kg? prosze o szybka odpowiedziec. bo kazdy w mojej rodzinie jest chudy oprocz mnie i to przykre. nie jem slodyczy najwyżej czasem goszka czekolade w fastfoodach bywam prawie nigdy oraz czsem wypije monserka. chodze na gimnastke artystyczna 2 razy w tygodniu i czasem potancze. Czy ktos mi doradzi co mam jesc , jakie sporty mogla bym uprawiac dla wygladu i kondycji? licze na szybka odpowiedz , i z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam za mniej więcej 2 mies. 12 lat i waże 61kg i mam wzrostu 151. Jestem najgrubszą dziewczyną w klasie. Ćwiczę ciągle. Przez kwarantanne ćwiczyłam z aplikacją "Schudnij z aplikacją dla kobiet" i z "Spalanie tłuszczy z brzucha" i nie pomogło wogule. Przed ćwiczeniem z aplikacjami ważyłam 54 kg. I w 6 miesięcy przytyłam 7 kg. Chodze na spacery ćwicze normalnie na wf przebiegam 10 kółek na wielkim boisku. Mam diete ale to nie pomaga. Nie wiem co robię już źle. Ciągle chce mi się płakać jak tyje. Co mam zrobić żeby schudnąć? Bym chciała schudnąć z 12-20 kg. Mówi mi babcia ze ona taka sama jak ja była ale w wieku 16 lat schudła bez ćwiczeń i mówi że też w tym wieku schudne ale w coś w to nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Gość Nznxnnzjxjxn

Dzień dobry mam 12 lat obecnie ważę 70 kg chciałabym schudnąć z 10 kg. Czy pomoże mi pani w diecie? Chciałabym  się dowiedzieć co trzeba zrobić oprócz ograniczania jedzenia fast foodów , picia napoju słodzonych, oraz pilnowania się z posiłkami. Co mogę jeszcze robić ? 

Odnośnik do komentarza

Mam 13 lat , 164 cm wzrostu i ważę 80 kg . Jestem bardzo często wyśmiewana poprzez rówieśników jak i starszych w szkole . Przez miesiac nie jem już słodyczy,  ograniczyłam napoje gazowane , nie jem fast food'ów i odrzywiam sie zdrowo a do tego regularnie biegam i jeżdżę na rowerze . Niestety nic mi nie pomaga sprawdzałam ile ważę I nic się nie zmieniło,  waga stoi w miejscu.. :// 

Wie ktoś może jak mi pomóc? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...