Skocz do zawartości
Forum

Zalety peelingu


SickAngel

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałam kiedyś peeling z Joanny. Ostatnio postanowiłam poeksperymentować i zrobić domowy peeling. Zrobiłam peeling cukrowy, a efekty widać było od razu. Skóra zrobiła się gładka i miękka. Słyszałam,że peeling kawowy jest bardzo dobry na cellulit. Myślę,że po tym cukrowym wypróbuję właśnie ten kawowy. Znalazłam jeszcze na stronie Avonu kilka przepisów na takie peelingi. http://www.katalogavon.pl/byc-piekna/cialo/peeling-domowy-ja-zrobic Próbowała, któraś z was tego owocowego albo orzechowego?

Odnośnik do komentarza

Regularne wykonywanie peelingu przynosi naszej skórze wiele korzyści. Peeling usuwa obumarły naskórek - dzięki czemu skóra staje się gładka. Dzięki temu zabiegowi usprawniamy również penetrację naskórka przez substancje czynne zawarte w kosmetykach. Dodatkowo peeling stymuluje odnowę nowych komórek skórnych co ma kluczową rolę w profilaktyce starzenia się skóry.

Im bardziej inwazyjny peeling - tym lepsze są jego efekty. W okresie jesienno-zimowym polecam wykonywanie w gabinecie kosmetycznym peelingów chemicznych.

Odnośnik do komentarza

Słyszałam o tych peeliingach i o tym, ze moga pomagać na skóre głowy jednak nigdy jeszcze do tej pory nie wykonywalam. Nie miałam kosmetyków ale może spróbuję.

Dziewczyny jesli chcecie poprawic stan skóry glowy oraz spowodować że będziecie miały więcej baby hair, polecam mezoterapie
odżywia
pobudza cebulki
oraz wzmacnia włosy
Na stronie jest opisane jak wyglada zabieg https://cliniqmed.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/

Odnośnik do komentarza
Gość Mariola Mana

Peelingi domowe jak najbardziej. Ale także nie mogę nie polecić jednego, bardzo mocnego: pasty od Ziaja z Liści Manuka. Tego używam raz na jakiś czas, ale efekty daje szybko. Na co dzień raczej delikatne żel, też z tej serii. Nie są drogie, a zamówiłam na Ezebra przez Tipli to oszczędziłam. Ale ogólnie to systematyka, a efekty będą szybko widoczne.

Odnośnik do komentarza

Zalety peelingu są ogromne bo chociażby skóra jest pobudzona do produkcji nowego, zdrowszego naskórka w miejsce starego zniszczonego, którego pozbyliśmy się peelingiem. Ja szczególnie polecam peeling enzymatyczny do twarzy od Bielendy z serii skin shot

Odnośnik do komentarza
Gość Renia z Bandi

Polecam Aktywny peeling enzymatyczny z keratoliną dla osób z cerą wrażliwą lub naczynkową a dla osób z cerą mieszaną lub tłustą Mikrodermabrazję z korundem. Oba peelingi to profesjonalne produkty linii PRO CARE, które są używane w gabinetach kosmetycznych z których się wywodzimy. Oba produkty są dostępne na www.bandi.pl lub drogeriach hebe.

Odnośnik do komentarza
Gość marina20222

Peeling ma bardzo dobroczynne działanie na naszą skórę, dlatego warto regularnie go wykonywać. Dodatkowo trzeba też wspomnieć o nowoczesnych zabiegach, które świetnie wpływają na skórę. Osobiście polecam zajrzeć sobie tutaj https://www.royalbeautyclinic.pl/oferta/laser-opt-neo/laserowy-peeling-weglowy/ na ofertę laserowego peelingu węglowego. W efektach można się zakochać, bo skóra staje się piękna, gładka i lśniąca, a przede wszystkim jest oczyszczona.

Odnośnik do komentarza
Gość Judyta Rawa

Na szorstka skórę cery polecam peeling weglowy. Ja sobie robiłam i cera po tym za-biegu jest delikatna i gładka. Warto sobie zrobić . Mogę polecić klinikę gdzie dobrze go wykonują Salonie Kosmetyki Laserowej dr Agnieszki Koczynarz w Rzeszowie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...