Skocz do zawartości
Forum

Czy nosicie body?


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała__MI

Co sadzicie na temat bodów? Ostatnio Honorata skrbetk zaprezentowała się w tego rodzaju ubraniu. Jak dla nie to kicz lat 80/90 i nigdy bym tego nie włożyłam ale wiem że u niektórych cieszy się dość sporą popularnością.

Odnośnik do komentarza
Gość adelajda1

w sumie nie myslalam o body, ale dostalam wczoraj na walentynki taki: http://www.telimena.pl/product-pol-9397-Fabulous-Sensation-BSWP.html i wlasnie sobie gugluje rozne opcje stylizacji, powiem wam ze wygodny jest bardzo, ale fakt faktem raczej stylizacje imprezowe, na codzien jakos chyba nie do konca, bo swiadomosc ze to nie bluzka jednak jest... niby wszystko zakryte ale tak sama nie wiem ;) chociaz i tak sie jaram bo niedawno skonczylam a6w i moge pokazac efekty w tym body

Odnośnik do komentarza
Gość kalinkaaaaa

Ja żałuję, że body zaczęłam nosić dopiero od niedawna, bo jest to naprawdę świetna sprawa! Często noszę spódnicę i mam z głowy dobieranie do nich bluzek, bo body zostają mi jako top :) Najwygodniejsza są według mnie takie, które mają nogawki wykończone nisko na kształt spodenek (tego typu: http://lous.pl/pl/elements/86-first-body.html), bo one sprawiają, że body zawsze pozostaje w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jak chodzilam na balet to nosilam body,pozniej jak tańczyłam to tez zakladalam i nieraz na wystepach czy pokazach to byl nasz stroj wyjściowy o dziwo.
Jest wygodne,nic nie krepuje ,do tanca fajne naprawde,polecam. Poza tym jak ktos ma jakis problem z faldkami to body jest swietne. Natomiast zeby tak wyjsc sobie na ulice czy gdzies to nigdy w zyciu nawet jakbym mala jescze na to spodnice.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...