Skocz do zawartości
Forum

Ujędrniamy pupę


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie zmieniać tytułu.
Dziewczyny, jako że mam krągłą pupę, to chciałabym ją ujędrnić, żeby nie "zepsuł" jej cellulit :/ co wy robicie w tym kierunku? Jakie ćwiczenia polecacie? Lub kremy, tabletki?
Wczoraj byłam nad jeziorem i byłam przerażona :/ niektóre kobiety w ogóle nie mają wyczucia smaku i stylu jakby nigdy nie widziały się w lustrze. Okropny cellulit (sama mam, ale bez przesady), rozstępy na brzuchu, wielkie wałki tłuszczu, a to wszystko wciśniętę w skąpe bikini.
Muszę się wziąć do roboty, żeby nie doprowadzić się do takiego stanu. Koniec zabawy :)))

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj z tym nie widzeniem siebie w lustrze. To że ktoś ma problem z cellulitem albo z wałeczkami to nie znaczy że jest zakompleksiony i nie powinien wychodzić nigdy na plażę. Ja mam rozstępy przez pół życia, niestety wynik szybkiego rośnięcia w wieku 13 lat, nie da się z tym nic zrobić z wyjątkiem operacji i co mam nigdy na plaże nie wyjść.

Co do ćwiczeń to polecam przysiady z obciążeniem i martwy ciąg na prostych nogach. To dwa najlepsze ćwiczenia jakie słyszałam na pośladki. Fajne są też przysiady sumo i wykroki (z wybiciem z pięty)

Odnośnik do komentarza

a czy ja napisałam, że ktoś taki nie powinien wychodzić na plażę? Chodzi mi raczej o odpowiednie dobieranie stroju kąpielowego, a nie skąpe bikini, które podkreśla wszystkie niedoskonałości, a powinno być odwrotnie. Ja teraz mam lekki problem z brzuszkiem i nie wychodzę w bikini, wolę dla siebie monokini, choć i tak patrząc na te osoby, które widzialam, to mój problem jest błahy.

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

wiesz Acha różni ludzie różne problemy. Wiem o co ci chodzi bo czasami jest aż nie smaczne ale cóż... tylko im pogratulować odwagi. A co ujędrniania pośladków to jak dla mnie świetnym urzadzonkiem jest takie coś na siłowni co imituje wchodzenie po schodach. Nie wiem jak ono się prawidłowo nazywa ale świetnie modeluje i ujędrnia pośladki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...