Skocz do zawartości
Forum

Tabletki podnoszące libido u kobiet


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiam nad tabletkami na popęd seksualny, tutaj pojawia się jednak kilka przeszkód. Otóż cały problem jest w tym, że nie wszystkie tabletki mogą być bezpieczne. Trzeba wybierać takie, które w składzie mają naturalne składniki, lepiej nie ryzykować w tych sprawach, czy to uzależnieniem, czy dziwnymi skutkami ubocznymi Libido therapy faktycznie maja skład naturalny ale jak jest z innymi?

Odnośnik do komentarza

jedyne które jak wiem działają niemal natychmiast na kobiety to tabletki feminam libido jak się weźmie 3 na raz to ochota na seks u kobiety jest bomba. Bynajmniej tak one działają na moją żonę ma większą ochotę na seks niż ja ;) Czytałem że niektórzy faceci rozpuszczają ten specyfik u mnie nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie wiem czy zamówiłabym tabletki z USA. Po pierwsze tak naprawdę nie wiadomo co się zamawia. Po drugie nie ma się pewności czy takie tabletki są sprawdzone i czy tak naprawdę nam nie zaszkodzą ? A mogą....
W Polsce jest wiele tabletk, które pomagają i które są dopuszczone przez krajowe rejestry farmaceutycznez:
asequrella
stimea
libido therapy

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu robili badania naukowe na skuteczność takich tabletek. I wiele składników zawartych w takich tabletkach ma działania na zwiększenie libido ( lubczyk czy kozieradka). Tak wiec skuteczność jest. Prawda jest jednak taka, że trzeba po prostu to przetestować samodzielnie bo czasami lepiej tabletki zadziałają na jedną osobę, inne na drugą. Zdarza się,ze działania nie będzie ( głównie w sytuacji kiedy problem z libido jest spowodowany przez problemy hormonalne - w takim przypadku trzeba doprowadzić hormony do porządku). Spróbuj sobie libido therapy. Moim zdaniem najmocniejsze z tych, które tutaj wymieniłam.

Odnośnik do komentarza

Popieram wypowiedź powyżej. NIe wiesz oczywiście czy na Ciebie zadziałają bo jednak każdy jest inny. Warto jest jednak spróbować. Jak nie podziała to będziesz szukała dalej ( czy nie jest to skutek jakiejś dolegliwości)

Odnośnik do komentarza

Czasem mała zmiana, jak np. pozbycie się schematu, ze seks to tylko wieczorem, po prysznicu, w łóżku. Przełamanie takiej rutyny czasem działa cuda i okazuje się, ze coś co np. wydawało się ze jest dla nas nie do przejścia, np. seks po przebudzeniu jest czymś super. Jeśli daleko Ci do gadżetów (ja byłam bardzo anty nastawiona) to może pingwinek Cię zaciekawi. Wyglada bardzo niewinnie, wcale nie jak zabawka erotyczna, a wiem, ze odmienił życie seksualne wielu osobom ?
Mogę polecic również te zioła:

https://loremvit.pl/produkt/libido-zmysly-i-sila/

Są całkowicie bezpieczne i znane od dłuższego czasu ?

loremvit-libido-zmysly-sila.jpg

Odnośnik do komentarza

na mnie ten feminam libido zadziałał rewelacyjnie ale brałam po 2 tabletki dziennie po 4 dniach przyszła nie tylko ochota na seks ale i energia aż zyć się chce :)) jednorazowe zażycie pewnie tez działa ale sądzę że 2 tabletki to może być mało raczej 4 chyba. To zależy chyba jak długo trwał  "celibat"  :)) ogólnie bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza

Też przechodziłam przez problem zmniejszonego libida, szukałam różnych rozwiązań, testowałam. Ostatecznie po wielu nieudanych próbach trafiłam na markę lova, mają olejki, serum czy suplementy. Do tego jest fajna aplikacja z podcastami edukacyjnymi na temat seksualności i audio-erotyki, które potrafią mocno nakręcić. Wszystko to razem sprawiło, że wróciła mi ochota na seks i czerpię teraz z niego większa przyjemność, bo doznania są mocniejsze.

Odnośnik do komentarza

Sex elixir. Jes super. Zbudowałam najpierw napięcie. słałam mojemu lubemu caly dzień sprośne smsy. mnie to w sumie bawiło, ale nie wiem jak on w pracy wytrzymał:D jak przyszedł już do domu, czekała na niego obiadokolacja, ja w seksownym szlafroczku no i wspomniane już sex elixir. zapaliłam też świece, zeby wyglądać ponętniej w półmroku. Ogolnie sprobowaliśmy samodzielnie. nie wiem czy afrodyzjak tak zadziałał czy sama atmosfera ale wszystko pomogło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...