Skocz do zawartości
Forum

Tabletki podnoszące libido u kobiet


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

tabletki bez sensu moim zdaniem na libido, to w ogóle nic nie pomaga ja stosuje antykoncepcje naturalną i nic mi nie dolega i dobrze się czuje. na Naturalna płodność jest sporo do wyboru ja testowałam diafragma CAYA przez rok, póżniej nie miałam partnera to na przygodny seks się najlepiej sprawdzało, polecam ci zobaczyć ogólnie spoko sprawa

Odnośnik do komentarza
Gość Jolanta756767

O to widzę że nie jesteś pierwszą kobietą która pisze że te tabletki Feminam Libido zmieniają nie tylko temperament w łóżku ;) Ja po nich stałam się o wiele bardziej pociągająca być może to za sprawą feromonów które organizm produkuje w większej ilości jak wcześniej. Mężczyźni wcześniej prawie nigdy nie zwracali na mnie uwagi a teraz jestem można powiedzieć w centrum zainteresowań. Zmieniłam również sposób ubierania się. Co do seksualności to powiem szczerze - ciągle mi mało !!!!!! . Pozdrawiam wszystkie Feminki

~elwirkaŁódź
Biorę te feminam libido jak dla mnie to nawet za mocne. Mąż szczerze się zapytał czy mam kochanka bo jak może w kilka dni tak zmienić się temperament ;) Najpier chodził i utyskiwał że nie ma seksu a teraz zadaje dziwne pytania ...... :)
o co mu chodzi

Odnośnik do komentarza

Warto zauważyć, że tabletki anty obniżają libido i jak któraś z was bierze, to możnaby pomyśleć o tym, by zrezygnować i pomyśleć o komputerze cyklu (np. cyclotest myway). Przecież metoda objawowo-termiczna jest bardzo skuteczna

Odnośnik do komentarza

Racja ale co w sytuacji jak kiepsko na nas działają każde tabletki anty jakie się bierze? Bo właśnie tak u mnie było  Zmieniałam je wiele razy ale co z tego skoro wszystkie obniżały u mne libido. I ich najlepsze działanie wynikało z tego,że po prostu nie chciało mi się uprawiać seksu hehe  Ale jaki jest sens tych tabletek>Aktualnie jestem na środku microgynon, który pomimo swojej niskiej ceny bardzo się u mnie sprawdził. No i biorę wspomagająco właśnie libido therapy. Jak dla mnie najlepsze zestawienie.Jest i zabezpieczenie i ochota na seksik

Odnośnik do komentarza

Tak. Dokładnie te ( chociaż ja akurat zamawiała z innejdrogerii internetowej). Pamiętaj jednak,że powinnaś brać je regularnie bo jedynie wtedy może być jakiś efekt. Jak będziesz brała je nieregularnie to nie masz się co spodziewać efektów.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie przyjmuję te tabletki. No nie powiem, jak zamawiałam to byłam śrendio nastawiona na ich działanie ale jak to się pisze, tonący brzytwy się chwyta. A na moje libido mało co dzialało. Stimea trochę pomagała na poczatku, ale potem już przestała działać. Libido therapy w skłądzie niby podobne a jednak biorę już 4 miesiąc i jego działanie nie zanika.Poprawa libido znaczna co mnie oczywiście cieszy.Ciekawa jestem jak to będzie po ostawieniu tabletek.

Odnośnik do komentarza

Myślisz,że takie tabletki zadziałają? Bo mam problem taki jak autorka tylko nigdy jeszcze nie brałam tabletek bonie wiem czy by mi pomogły. Przebadałam hormony ale są ok i boję się,że jestem po prostu oziębła kobietą:(

Odnośnik do komentarza
Gość Monaliza89

Nie wiem w czym jest problem u Ciebie, ale nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Nikt Ci nie da gwaramcji na to,ze tabletki na pewno Ci pomogą ale wielu kobietom pomagają i tak było na przylad w m moim przypadku. Również miałam pewnę wątpliwości ale postanowiłam zaufać pani dokto ginekolog, która doradzila mi tabletki libido therapy. I pomogły.

Odnośnik do komentarza

O asequrelli Ci wiele nie moge napisać, bo nie brałam ale z ciekawości raz przeczytałam sobie skład i moi mzdaniem te tabletki nie maja prawa działać. Są tam same witaminy i jakiś jeden wyciąg. Nie mają w sobie L argininy. Stimea jest ok chociaż moim zdaniem libido therapy jest lepsze. Brałam dwie te tabletki i libido therapy dawały po pierwsze lepszy efekt. Po drugie był on na dłużej. Aktualne jednak biorę Female Intensity. Nie są to moze takie tanie tabletki ale ze wszystkich jakie znam dają najlepsze rezultaty.
 

Odnośnik do komentarza

Tak. Dokładnie te ( chociaż ja akurat zamawiała z innejdrogerii internetowej). Pamiętaj jednak,że powinnaś brać je regularnie bo jedynie wtedy może być jakiś efekt. Jak będziesz brała je nieregularnie to nie masz się co spodziewać efektów.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika

te z telewizji są nic nie warte. Zamów sobie lepiej z netu Feminam Libido w składzie jakieś ziółka z Ameryki Południowej i Meksyku. Naprawdę dają niezłego kopa w libido. Ja już po jednej dawce poczułam dużą różnicę więc nie biorę ich codziennie. Co do stosowania z antykoncepcją to nie wiem czy maja jakiś wpływ tutaj trzeba być ostrożnym.

Odnośnik do komentarza

ja stosowałam te Feminam Libido i rewelacja. Pewnie jakiś telewizyjny reklamodawca się zdenerwował że są środki które działają o wiele lepiej i nie trzeba ich reklamować w TV :)) nie przejmujcie się buziaki

Odnośnik do komentarza
Gość Góralka Zakopane

feminam libido ocena 8/10 trzeba tylko pamiętać jeśli stosujemy jednorazowo czy spontanicznie lepiej wziąć więcej niż jedną. Ja muszę wtedy co najmniej 2 lub 3 . Tak czy inaczej czuć różnicę i to bardzo ;)

Odnośnik do komentarza

=== Libido Therapy  ===  CHAMSKA REKLAMA KTÓRĄ REKLAMUJESZ WSZĘDZIE. NIE WIEM KTO WAM ZA TO PLACI ALE NIKT SIE NA PEWNO NA TO NIE NABIERZE! ===  Libido Therapy  ===  NIE DZIAŁA TO GÓWNO I SZAJS NIE KUPUJCIE TEGO.  

 

Odnośnik do komentarza

działają tylko tabletki  ==== STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEASTIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA


ludzie kupujcie tabletki  ==== STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA STIMEA

 

Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie wiem czy zamówiłabym tabletki z USA. Po pierwsze tak naprawdę nie wiadomo co się zamawia. Po drugie nie ma się pewności czy takie tabletki są sprawdzone i czy tak naprawdę nam nie zaszkodzą ? A mogą....
W Polsce jest wiele tabletk, które pomagają i które są dopuszczone przez krajowe rejestry farmaceutycznez:
asequrella
stimea
libido therapy

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu robili badania naukowe na skuteczność takich tabletek. I wiele składników zawartych w takich tabletkach ma działania na zwiększenie libido ( lubczyk czy kozieradka). Tak wiec skuteczność jest. Prawda jest jednak taka, że trzeba po prostu to przetestować samodzielnie bo czasami lepiej tabletki zadziałają na jedną osobę, inne na drugą. Zdarza się,ze działania nie będzie ( głównie w sytuacji kiedy problem z libido jest spowodowany przez problemy hormonalne - w takim przypadku trzeba doprowadzić hormony do porządku). Spróbuj sobie libido therapy. Moim zdaniem najmocniejsze z tych, które tutaj wymieniłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...