Skocz do zawartości
Forum

Tabletki podnoszące libido u kobiet


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

Opisywane tabletki Feminam Libido zostały przetestowane przez cztery osoby i niestety : zero efektu. Zachwalające komentarze to raczej wpisy dystrybutora. Jedyna firma sprzedająca w necie sprzedaje produkt czeski a nie z USA jak tutaj można przeczytać. Jednym słowem lipa, podróbka.

Odnośnik do komentarza

libido czasami spada, przez niewłaściwie dobrana antykoncepcje, wierzcie mi sama tak miałam dopiero jak zmieniłam pigułki antykoncepcyjne na ultralekkie vines, to wszystko się zmieniło,seks jakby przyjemniejszy, piersi nie są tak nabrzmiałe i głowa przed okresem nie boli :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ramonticaswer

na mnie działają te Feminam Libido rewelacyjnie a próbowałam wcześniej innych z apteki i zero efektu. Myślę że te negatywne komentarze powyżej piszą pracownicy aptek żeby sprzedawać swoje farmaceutyki. Szczególnie ta pani co stwierdziła że 4 osoby próbowały tego. Jakoś nie widzę tego że akurat 4 znajome koleżanki cierpią na brak libido i biorą od niej tabletki nieznanego pochodzenia w dodatku i wszystkie chcą podnieść libido. Ale widzę że opluwanie dobrego produktu w internecie staje się normą.

Odnośnik do komentarza
Gość Hela32

W mojej ocenie to za dużo tu kombinowania, żeby nie być w ciąży jedna tabletka,żeby nie zajść w ciąże, druga żeby była ochota na seks. Może lepiej zmienić antykoncepcję hormonalną na coś innego,np. Cyclotest MyWay komputer cyklu wówczas poczujesz,że poprawi się libido :)

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaMalicjaa

ale sie uśmiałam z tego okna życia :)) ...... seks bez zabezpieczeń owszem jest przyjemniejszy o wiele ale zanim odda sie dziecko do adopcji trzeba 8 miesięcy chodzić w ciąży więc nie bardzo się opłaca taka chwila przyjemności Grzegorzu, chyba że tylko dla ciebie to owszem :))). Apropos tych tabletek podnoszących libido to te feminam libido z tymi ziołami z Ameryki działają na mnie rewelacyjnie polecam szczególnie zmęczonym i zapracowanym jak ja kobietom.

Odnośnik do komentarza

Przyczyną może być nieodpowiednio dobrana antykoncepcja. Ja też miałam podobny problem, ale jakiś czas temu ginekolog zmienił moje wcześniejsze tabletki na krążek Pola Ring i czuję się świetnie. Dodatkowo, jest to też bardzo wygodne, bo zakładam raz na trzy tygodnie i mam święty spokój :)

Odnośnik do komentarza

Świetną metodą w celu podniesienia LIBIDO, jest MEDYCYNA KWANTOWA, a ściślej mówiądz ta, która jest w mediach. Przeprowadzana ona jest za pomocą nadajnika technicznego. Efekt jest murowany. Mi tak radiowo nieraz podnoszą libido, że sperma jest na główce i wtedy chce się bardzo uprawiać seks. Nową przykrywką do ELEKTROSEKSU, jest PAN ŁUKASZ KANIA, który się MASTURBUJE, a sprzęt w mediach, jest tak ustawiony, że jego MASTURBACJA na nie wpływa. Kobieta czuje jego spermę, ciepło, RUCHY FRYKCYJNE, itd.

Odnośnik do komentarza

Ja odstawisz tabletki to wszystko wróci do normy. U mnie tak było, teraz zabezpieczam się diafragma caya i żelem plemnikobójczym. Zakładam ja przed stosunkiem i wiem, że jestem dobrze zabezpieczona, diafragma ma jeden rozmiar i nie ma szans by się nie dopasowała. Ja kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra333

U mnie libido powróciło po odstawieniu tabletek, dzisiaj zabezpieczam sie diafragma caya łącznie z żelem antykoncepcyjnym. Zakładam ją przed każdym stosunkiem, jest niewyczuwalna podczas seksu no i nie uczula, swoją diafragme kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

No nie ukrywam, ze mam obecnie bardzo duży spadek libido który nie wiem czym jest w sumie spowodowany. Jak jest ze skutecznością tych tabletek? Macie ogólnie jakieś porównanie? Bo znalazłam kilka tabletek, które mają w sumie dobre opinie ale nie wiem które rzeczywiśćie są dobre a których unikać.

Odnośnik do komentarza
Gość MartaCora

Takie jednoskładnikowe to wyciąg z miłorzęba japońskiego. Powinnaś znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością. Jeśli bierzesz pod uwagę zamówienie sobie przez internet to polecam libido therapy, pomogly mi jak miałam taki problem. Swoją drogą to hormony sobie badałaś?

Odnośnik do komentarza

Badałam, z powodu innej sprawy ale wszystko jest z nimi ok, stresów również nie mam takich dużych ale ochoty na seks brak zupełnie chociaż wcześniej bardzo seks lubiłam i w sumie nie wiem czym to jest spowodowane. Od razu powiem, ze nie mam tez ochoty na innych facetów i bardzo m się podoba moj facet :P

Odnośnik do komentarza
Gość martacora

Ja też brałam asequrellę i na mnie nie działałała Potem zobaczyłam sobie skład i jest dość słaby. Lepszy mają libido therapy, tyle że nie sa tak łatwo dostępne i nie są tak mocno rozreklamowane jak asequrella.

Odnośnik do komentarza
Gość Piwonia9

Sama wychodziłam z założenia, ze nie będe kombinowała przy takich tabletkach oraz dopytam się lekarza o to co wybrać. Wybrałam się do ginekolożki i dopytałam sie o tabletki i doradziła mi właśnie libido therapy i tak na nie trafiłam. Również byłam z nich zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, długo bałam się sięgnąć po antykoncepcję hormonalną, właśnie ze względu na to, że będę miała różne efekty uboczne w tym obniżenie libido. Jednak trafiłam na szczęście na rewelacyjnego lekarza, który przepisał mi Vibin mini, z niższą dawką hormonów, jako pierwszą antykoncepcję.

Odnośnik do komentarza
Gość elwirkaŁódź

Biorę te feminam libido jak dla mnie to nawet za mocne. Mąż szczerze się zapytał czy mam kochanka bo jak może w kilka dni tak zmienić się temperament ;) Najpier chodził i utyskiwał że nie ma seksu a teraz zadaje dziwne pytania ...... :)
o co mu chodzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...