Skocz do zawartości
Forum

Tabletki podnoszące libido u kobiet


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny. W konkrecie powiem tak. Stosowałam i przetestowałam różne preparaty na podniesienie libido dlatego bo od kilku miesięcy z 2 stosunków tygodniowo "zjechałam - tak można nazwać " na jeden stosunek raz na dwa tygodnie. Kompletny brak ochoty na seks. Mój mąż zaczął podejrzewać mnie że go zdradzam ale ale nic w tym rodzaju. Po prostu moje libido osiągnęło - DNO. Nie wiem czym to było spowodowane zrobiłam różne badania itp... i nic zdrowa jak rydz. Zaczęłam szukać jakiegoś preparatu wypróbowałam różne oferowane na A..... i nie wiem skąd te pozytywne opinie chyba sami sobie pisali na mnie nie zadziałały w ogóle - duże ZERO. Byłam tez w aptece i pobrałam pewien specyfik i tak samo jak poprzednio. Trochę poszperałam w necie i postanowiłam wypróbować te tabletki Feminam Libido że niby jakieś zioła z Ameryki Południowej stosowane przez Indian itp... itd.... Pomyślałam sobie pewnie to samo co reszta ale tutaj nastąpiło bardzo miłe zaskoczenie. Gdy wzięłam jedną tabletkę tego Feminam Libido dużej różnicy nie poczułam ale gdy wzięłam 3 tabletki jak pisali na forach po około godzinie szok !!! Dostałam takiej " chcicy - za przeproszeniem " że nawet mój mąż był zszokowany tym bardziej że postował już ponad tydzień a ostatnie nasze zbliżenia przypominały raczej małżeński obowiązek niż miłosne uniesienia. Tak czy inaczej polecam te tabletki z ręką na sercu. Zamierzam jeszcze przetestować jak to będzie gdy będę brała po jednej tabletce dziennie przez dłuższy czas. Zobaczymy na razie stosuję tylko przed zbliżeniem.

Odnośnik do komentarza

wypróbowałam te proszki i moja ocena 8 / 10.  Są o wiele mocniejsze od innych jakie brałam kropelki itp... No i rzeczywiście przy jednej tabletce prawie nic nie czuć ale jak wspomniałaś przy trzech to już jest zupełnie inny poziom ochoty i w ogóle satysfakcji z seksu. Dziwne że nie jest to napisane na etykiecie i pewnie wiele kobiet stosuje tylko jedna tabletkę i mogą czuć się zawiedzione z innej jednak strony gdy ktoś bierze codziennie ale moim zdaniem nawet wtedy aby poczuć moc to co najmniej dwie dziennie. 

Odnośnik do komentarza

Poza tym, ze czasami łapie mnie chcica w zupełnie niespodziewanym momencie oraz w chwili w której nie jest to odpowiednie? 😄 Jeśli chodzi Ci tutaj o inne to nie mam zadnych. Niemniej moja kolezanka brała przez jakiś czas asequrellę i mówiła, ze po tych tabletkach akurat ją głowa bolała. Sama jednak ich nie brałam, tak wiec nie mogę o nich napisać bezpośrednio. Po libido therapy jednak nie odczuwawam żadnych efektów ubocznych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...