Skocz do zawartości
Forum

Chcę mieć figurę koreańskich dziewczyn?


Gość eu...33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ^^

Mam 12 lat , moja waga wynosi 61 kg a moj wzrost to 163cm i jestem zafascynowana Figurami Koreanskich dziewczyn..
Ich szczupłymi i twardymi udami i płaskimi brzuchami ..
Ich małe ramiona robią na mnie wrażenie...
Ale niestety.. Ja nie mam chudych ud ale takie sb ...
A co do mojego brzucha to szkoda mowic ;/ Mam wciecia i wyciecia ., to jest oczywiste :) Ale mam brzuch .. taki odstajacy .. Podobno duzo schudlam i sama troche w to wierze :)
Gdy warzylam sie okolo : niecaly miesiac temu .. warzylam 63 kg a teraz warzę 61 ..
Jak to zrobiłam ? Poprostu.. Zero białego chleba.. tylko brązowy i mało slodyczy... a dużo wody :D
Mg się dowiedziec jak dokonca zrzucic niepotrzebne kg ? :D
Z góry dziękuję :**

Odnośnik do komentarza

W Twoim wieku nie są wskazane żadne rygorystyczne diety. Dlatego też najlepszym wyjściem jest postawienie na ruch i zwiększoną aktywność fizyczną. Odstawienie słodyczy jest bardzo dobrym pomysłem na to aby wspomóc walkę ze zbędnymi kilogramami. Jeśli dalej wytrwasz w swoim postanowieniu to na pewno przyniesie to rezultaty.
Codziennie ćwicz godzinę dziennie, choć na spacery albo zapisz się np na kurs tańca lub naukę pływanie. Ważne aby była to forma ruchu, którą lubisz wykonywać, będzie Ci wtedy łatwiej wytrwać.
Oprócz odstawienia słodyczy polecam ograniczyć również fast foody i kolorowe napoje gazowane, ponieważ one również mają dużo kalorii.
Do tego pamiętaj, że budowa ciała Koreanek różni się od budowy ciała Polek, jest to uwarunkowane genetycznie więc ciężko będzie Ci uzyskać taką samą budowę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...