Skocz do zawartości
Forum

Krzywy nos


Gość Popitka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Mam 15 lat i jeden problem przez ktory nie mogę żyć. Mam krzywy nos. Kiedyś jak miałam może ze 4 latka mój kochany braciszek uderzył mnie ksiązką i złamał mi nos. Chya trafiłam do jakiegoś pacana bo mi jakoś tak dziwnie go nastawił ( o ile się to nastawia, nie wiem nie pamiętam co mi dokładnie robil) i mam lekko skrzywiony nos. Nie jakos mocno ale idelanie prosty nie jest. Czy są jakieś metody, na polepszenie kształtu nosa. Na razie nie mam kasy na operację ale jak skończę 18 lat to ją zrobięl.

Odnośnik do komentarza

wiesz, wiele osób ma noski skrzywione w jedną stronę (chyba, że chodzi ci o garbek). Ja też mam lekko przekrzywiony w bok, ale tak minimalnie, że tylko mój laryngolog to zauważa hehe :D często widzimy u siebie wady, których inni nie zauważają

Odnośnik do komentarza
Gość niezniszczalna

Witam. Miałam ten sam problem i przez lata nienawidziłam swojego 3-krotnie złamanego nosa. W końcu, przez przypadek właściwie dowiedziałam się, że krzywy nos można wyprostować i optycznie skrócić za pomoca zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego. Poszłam do poleconej Pani dermatolog w Krakowie i ona wykonała zabieg perfekcyjnie. Mam prościutki i piękny nos. Zabieg będę musiała powtórzyć po roku a potem po2 latach. Polega to na wstrzyknięciu substancji o nazwie kwas hialuronowy pod skórę. Potem ona pobudza tkanki skóry do nadbudowy w tym miejscu a i sam kwas też uzupełnia braki. Ja miałam garbek na nosie. Pani Doktor wstrzyknęła kwas nad garbek i pod garbek i nos stał się prosty, jakiś mniejszy i taki ładny. Wstrzyknęła mi też ciut w przegrodę nosową i tym samym nos się uniósł. Zabieg trwał mniej niż godzinkę, był bezbolesny i skutecznie wyleczył mnie z kompleksów :) Jestem baaardzo zadowolona!!

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy cokolwiek pomoże oprócz operacji, ale jeżeli jest tylko lekko krzywy, to może warto go zaakceptować? Mój nos był orli, ogromny, najpierw ludzie widzieli nos, a później mnie. Przeszłam korektę nosa u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Jeżeli za kilka lat będziesz szukała chirurga, to śmiało możesz iść do niego. Na konsultacji dowiedziałam się wszystkiego, co powinnam wiedzieć na temat zabiegu, ustaliliśmy docelowy kształt nosa, no i on mi ten nos zrobił, identyczny, kropka w kropkę. To bardzo dobry specjalista, polecam.

Odnośnik do komentarza

Gdybym miała tylko lekko skrzywiony nos, to nie robiłabym operacji, ale niestety mój był strasznie krzywy, a do tego garbaty, dlatego zdecydowałam się na wykonanie operacji plastycznej, co zabawne, nawet moi rodzice mi przyklasnęli. Korektę nosa wykonał u mnie chirurg Michał Knakiewicz z Knack Clinic http://knackclinic.com/zabiegi/korekcja-nosa/ we Wrocławiu. Cenowo wyszło w porządku, a efekt jest świetny. Mój nos jest idealnie prosty, drobny, wygląda doskonale, a blizn żadnych nie widać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2021 o 11:19, Gość malink napisał:

Gdybym miała tylko lekko skrzywiony nos, to nie robiłabym operacji, ale niestety mój był strasznie krzywy, a do tego garbaty, dlatego zdecydowałam się na wykonanie operacji plastycznej, co zabawne, nawet moi rodzice mi przyklasnęli. Korektę nosa wykonał u mnie chirurg Michał Knakiewicz z Knack Clinic http://knackclinic.com/zabiegi/korekcja-nosa/ we Wrocławiu. Cenowo wyszło w porządku, a efekt jest świetny. Mój nos jest idealnie prosty, drobny, wygląda doskonale, a blizn żadnych nie widać.

Kiedy wykonywałaś operację? Mam bardzo krzywą przegrodę i też rozważam tego lekarza. Miałaś znieczulenie miejscowe?

Odnośnik do komentarza

Mój nos "naprawiła" dr Żukowska z Łodzi i bardzo bardzo polecam! Najlepsza chirurg plastyk, znalazłam na jej temat mnóstwo pozytywnych opinii a już na pierwszej konsultacji wiedziałam, że dobrze trafiłam. Zabieg przeszedł bez powikłań, nosek wygląda jak u modelki. Ale nikt by nie powiedział, że był operowany kto mnie nie znał wcześniej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...