Skocz do zawartości
Forum

Jaka jest wasza waga i wzrost?


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki macie wzrost i ile przy tym ważycie?
Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej dziewczyn jest dumnych z rozmiaru xs. Mam konto na szafie i to, co czasami tam czytam, mnie po prostu przeraża. Żeby to była jeszcze taka już natura tych dziewczyn, ale one wciąż i wciąż się odchudzają. Np dziewczyna (śliczna, duży biust) ważąca 62 kg przy 177 cm wzrostu... jeszcze nie tak źle, ale się chce odchudzić do 56 kg (tyle ja ważę przy 163 cm wzrostu). Inna 165 cm, a 50 kg i wciąż widzi u siebie boczki i wciąż ćwiczy.
Nie rozumiem tego fenomenu rozmiaru xs. Niby robimy to wszystko dla mężczyzn, ale czy oni lubią wychudzone dziewczyny? Niektórzy może tak, ale to mniejszość (nie pytam już o zdanie Kurczaka, bo dla niego im chudsza tym lepsza).
A one zachwycają się szparą między udami i łydkami jak patyki.
Zastanawia mnie czy wy też tak bardzo nie lubicie swojej wagi czy wam odpowiada? Sądzicie, że wasza masa ciała jest prawidłowa?
Osobiście od bardzo dawna walczyłam ze swoją chudością i gdy stanęłam na wadze i zobaczyłam prawie 57 kg, to byłam z siebie taka dumna. Cudowne uczucie wreszcie osiągnąć swój cel. Dziś zastanawiam się czy ja jestem jakimś odmieńcem, że chciałam przytyć, a nie schudnąć?

Odnośnik do komentarza

Pewnie masz figurę gruszki (bluzki xs, a biodra wchodzą w M i piszesz, że chciałabyś zgubić trochę w udach)?
Też jestem szczupła i bym nie chciała schudnąć, ale jednocześnie wyćwiczyć brzuszek :))) ach któż z nas nie marudzi.
No ale dziś się zmierzyłam w pasie i pod biustem i zauważyłam, że spadło mi kilka cm, ale nie schudłam patrząc na wagę (z czego jestem bardzo zadowolona) :) tylko w biuście mam więcej ?! Nie wiem czy to nie sprawka tych moich problemów z hormonami...

Odnośnik do komentarza

ja mam 147 cm i 36 kg mam 21 lat..;) i każdy myśli że nie jem przydałoby mi sie wiecej i takie duperele..ja poprostu jem wszystko tylko jestem takiej postury i nic nie zrobie..szczerze mowiac dobrze ze taka jestem ;)

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie tak o razu przytyjesz :) Ja mam od lat stałą wagę a po ciąży bardzo szybko dochodzę do siebie mimo że ciążę po mnie bardzo widać. I to bez ćwiczeń i diet. Po prostu karmię a moje dzieci zawsze dość dużo jadły. Mam 159 cm ważę 54 kg. Nie chcę się odchudzać. Wchodzę w 36 i górą i dołem, w XS i S. Z jednej strony to fajnie jest być takim drobnym. Gdzieś czytałam że drobnym, małym kobietom łatwiej się dzieci rodzi. No ja dwa ostatnie porody miałam 15 minutowe ale pierwszy był 14 godzinny :) Młodziej się wygląda. Z drugiej niewiele osób mnie poważnie traktuje a mam już swoje lata i chciałoby się mieć coś do powiedzenia. Oczywiście w nieznanym towarzystwie bo wśród swoich nie jest najgorzej :)

Odnośnik do komentarza

po ciąży wiele kobiet chudnie podczas karmienia. Ja osobiście pod koniec ciąży schudłam,bo nie mogłam nic jeść, gdyż czułam się strasznie pełna i ledwo mogłam oddychać, a jak urodziłam, to wyglądałam jak patyk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...