Skocz do zawartości
Forum

Skutki masturbacji ogórkiem


Gość rozdziedziczona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rozdziedziczona

Panno rrrr jeśli nie masz nic sensownego to powiedzenia to nie mów. Mam juź 15 i wiem co i jak, tylko to pytanie postawilam bo nigdy z chlopakiem sie nie kochalam, i jesli ktos zapyta a ja powiem ze jestem dziewica, a przy stosunku wyjdzie ze nie. Wiec wole sie upenic.

Odnośnik do komentarza

nie chodzi o doświadczenie, a o wiedzę. To już nie te czasy, że dziewczyny w tym wieku nie mają pojęcia co do czego służy itd. Mam siostrę i znam jej koleżanki więc dobrze wiem. Sama w tym wieku też takie rzeczy wiedziałam. Już nawet małe dzieci mają jako takie pojęcie, że np dzidziusie to się biorą z miłości dwojga ludzi

Odnośnik do komentarza

~rozdziedziczona • 23.07.2012, 22:22 •zgłoś nadużycie

Panno rrrr jeśli nie masz nic sensownego to powiedzenia to nie mów.

rozdziedzicona a mozna tu cos madrego napisać? wez sie stuknij w główke bo głupota osiagnela apogeum. Urodzisz kisoznego ogóra i jak juz jestes rozdziewiczona a nie rozdzieczona, idz troluj wśród mało bystrych 13stek

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

dobra, już mi przeszło, teraz mogę coś napisać...tak na serio to nie przyzwyczajaj się do dużych gabarytów, bo w przyszłości możesz mieć problem z satysfakcją seksualną...przeciętny penis jest mniejszy od ogórka, chyba,że robisz to ogórkiem gruntowym hehe :) i raczej nie wkładaj ogórka z powrotem do lodówki, bo jak rodzinka zje mizerię to słabo będzie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...