Skocz do zawartości
Forum

Rzucenie palenia a przytycie


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich pije 4-5 bardzo mocnych kaw dziennie,palę nawet dwie paczki papierosów w ciągu dnia ważę 65 kilo mam 186 cm. wzrostu i pytanie jest takie jeśli rzuce tę używki a będzie ciężko to ilę przytyję w ciągu 3-4 miesięcy??podawajcie swoje przykłady jeśli byliście w takiej sytuacji lub innej:))serdrcznie pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Gość Kubson888

Z tego co wyczytałem to zależy Ci raczej na przytyciu, bo 65 kilo przy takim wzroście to jest bardzo mało, chyba nawet niedowaga. Ja mam podobny wzrost i wagę i też palę, ale palę e-papierosa, którego bardzo polecam jak zamiennik jeśli nie będziesz mógł rzucić "śmierdzieli". Ale jeśli uda Ci się całkowicie rzucić, to przytyjesz szybko i sporo

Odnośnik do komentarza

pije mnóstwo kawy dziennie i to nie w filiżance ani niczym podobnym tylko konkretny dzban z 3-4 łyżek bez cukru do tego papierosy i łaże jak zombie serducho mało nie wyleci z ramy,zjem posiłek a za godzine taki głód jak bym dwa dni nie jadł aż mi słabo to jest chore wszystko muszę to odstawić bo to się żle skończy a z 65kg zrobi sie 45 dziękuję wszystkim i pozdrawiam serdecznie:))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...