Skocz do zawartości
Forum

Szybkie tycie 12-latki


Gość we...or

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam 12 lat. Ostatnio zauważyłam, że szybko tyje. Starałam się schudnąć. Do szkoły śniadania nie brałam, myślałam, że to mi pomoże, lecz nie. Gdy wracałam do domu jadłam obiad, potem przekąskę i kolacje, ale i tak tyłam i tyłam.Mierze 146 cm i ważę 43 kg. Nie dawno ważyłam 42 kg, szybko przybieram na wadze.Posiadam bardzo grube i krzywe nogi, gruby brzuch. Proszę jak mogę schudnąć, podajcie jakiś skuteczny sposób, diete.

Odnośnik do komentarza

Wahania wagi wynoszące 1 kg są normalne, mogą one wynikać z zatrzymywania wody czy większego posiłku lub zepsutej wagi. Nie napisałaś jak szybko przytyłaś ten jeden kilogram, a to dość ważne. Twoje ciało teraz się zmienia, ponieważ zaczynasz dojrzewać stąd też mogą wynikać wahania wagi. Jeśli chcesz im przeciwdziałać to po pierwsze jedz regularne posiłki. Nie rezygnuj z posiłków, śniadanie est bardzo ważnym posiłkiem wciągu dnia i nie możesz go omijać. Po drugie ogranicz jedzenie słodyczy, fast foodów czy innych wysokokalorycznych posiłków. Staraj się także unikać picia kolorowych napojów gazowanych bo one również zawierają dużo kalorii. Zamiast słodyczy jedz owoce i warzywa a do picia wybieraj wodę mineralną i soki ( tylko te niedosładzane).
Do tego bardzo ważna jest Twoja aktywność w ciągu dnia. Postaraj się jak najwięcej być w ruchu, możesz zapisać się na jakieś pozalekcyjne zajęcia dodatkowe. Staraj się godzinę dziennie ćwiczyć albo uprawiać jakiś sport. Teraz mamy wakacje więc możliwości jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...