Skocz do zawartości
Forum

Skąpe krwawienie po stosunku a ciąża


Gość ba...ra

Rekomendowane odpowiedzi

witam.
17.06 wieczorem kochalam sie z chlopakiem. po 2letniej przerwie, ale nierzadkiej masturbacji.
najpierw kochalismy sie z prezerwatywa i w niej chlopak mial wytrysk. nastepnie uprawialismy seks analny. po czym kilka chwil seks normalny bez prezerwatywy. chlopak mial wytrysk z dala od pochwy.
2godziny po zobaczylam lekkie plamienie jasna krwia. nastepnego dnia to samo, z tymze nie bylo to normalne krwawienie jak podczas ostatnich okresow. takie delikatne i bardziej wewnetrzne. 19.06po poludniu zobaczylam, ze w pochwie zebrala sie krew, jak podczas okresu, ale nie bylo to krwawienie, a lekkie plamienie papieru i podpaski. po umyciu sie, tampon zostal lekko zabrudzony krwia. wieczorem znow lekkie plamienie. ostatni okres rozpoczelam ok.02-04.06, wiec ten ewentualny bylby przyspieszonym...ale nie wiem czy jest on okresem.
dodam jeszcze, ze od ok.2tygodni zmienilam tryb zywienia, a od okolo tygodnia jem posilek do dwoch dziennie. nie dlatego, ze nie chce, ale po prostu organizm nie domaga sie i nie czuje glodu. czy to wszystko ma jakis zwiazek ze soba. i najwazniejsze.. czy moge byc w ciazy?

prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest duża szansa na to, że możesz być w ciąży. Ten przyspieszony okres mógł być krwawieniem implantacyjnym. Do tego to, że stosunek był bez zabezpieczenia też daje szanse na ciążę. To krwawienie zaraz po stosunku mogło być spowodowane jakimś mechanicznym uraz lub być z nadżerki. Warto było by się wybrać do ginekologa i sie przebdać

Odnośnik do komentarza

Witam , mam mały problem ... Natomiast :7.06 odbył sie stosunek po czym dostałam krwotoku 4godz .od 3 tyg źle się czuje, zbiera mnie na wymioty, nawet zamdlalam, plamiłam przed okresem i okres trwał 3-4 dni i tez taki lekki był niż zawsze ( a trwa 8 dni i obfity) biore tabletki anty, teraz po miesiączce tez plamiłam i zdarza się to nadal , przerwalam antykoncepcje bo podejrzewam ze moge byc w ciazy a test wyszedł pozytywnie 1 kreska , podobno przy niektorych tabsach nie wykaże HcG . brzuszek ładnie sie zaokrągla biust rosnie i otoczka ciemnieje i sie powiekszyla ide niedługo do ginekologa ale chce sie upewnic czy którejś z was też się takie coś przydarzyło ??? dodam ze pare miesiecy temu pękł mi jajnik ( nie było na nim torbieli ani cysty ) pękł po prostu i teraz zrosty sie zrobiły czy może mieć to wpływ na gospodarkę hormonalną ? Proszę o szybką odpowiedź , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ok. dwa miesiące temu rozpoczełam współżycie, do tamtej pory z reguły miałam regularne miesiączki, cykl przeważnie trwał 26dni. Jednak od ostatniego czasu cykle wyraźnie się rozregulowały, w styczniu trwał 21dni, w lutym 23, a na marcowy musiałam czekać 34dni(stres?) Zadne ze zbliżeń nie zakończyło się wytryskiem, a test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki okazał się negatywny. Wczoraj pojawił się okres jednak jest bardziej skąpy niż zazwyczaj, dodatkowo przed krwawieniem odczuwałam wyraźne parcie na cewkę moczową, niektóre cechy charakterystyczne dla pms. Czy może to być objaw ciązy lub infekcji?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Miesiączkuję dosyć regularnie,cykl trwa 29-30 dni. W dni płodne byłam z chłopakiem ale "nie był we mnie" jednak nie mieliśmy zabezpieczenia. W 22 dniu cyklu pojawiło się niewielkie krwawienie w kolorze brązowym. Trwało dwa dni, nie przypominam sobie, żeby wcześniej coś takiego wystąpiło. Teraz okres spóźnia mi się 3-4 dni. Boję się że mogę być w ciąży. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jest to ciąża a jakie że jakaś choroba, czy zmiany hormonalne? Jeżeli jest to ciąża to czy rozwinie się ona normalnie skoro przez cały miesiąc imprezuję i piję alkohol? Dodam jeszcze, że jestem bardzo zestresowana całą tą sytuacją więc od tygodnia bardzo mało jem i staram się obserwować organizm ale nie widzę żadnych innych objawów ciąży.
Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

~nowt
Witam,
Miesiączkuję dosyć regularnie,cykl trwa 29-30 dni. W dni płodne byłam z chłopakiem ale "nie był we mnie" jednak nie mieliśmy zabezpieczenia. W 22 dniu cyklu pojawiło się niewielkie krwawienie w kolorze brązowym. Trwało dwa dni, nie przypominam sobie, żeby wcześniej coś takiego wystąpiło. Teraz okres spóźnia mi się 3-4 dni. Boję się że mogę być w ciąży. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jest to ciąża a jakie że jakaś choroba, czy zmiany hormonalne? Jeżeli jest to ciąża to czy rozwinie się ona normalnie skoro przez cały miesiąc imprezuję i piję alkohol? Dodam jeszcze, że jestem bardzo zestresowana całą tą sytuacją więc od tygodnia bardzo mało jem i staram się obserwować organizm ale nie widzę żadnych innych objawów ciąży.
Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. W związku jednak z krwawieniem śródcyklicznym powinna skonsultować się Pani z lekarzem ginekologiem. Wskazane jest bowiem określenie przyczyny objawów (np. zaburzenia hormonalne, modyfikacja diety, stres, nadżerka, endometrioza i wiele innych).

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem: otóz miałam okres 15.08 w dni płodne w tym cyklu odbył się stosunek. 8.09 mialam krwawienie ale bardzo skąpe, wkładki mi wystarczały, trwało 5 dni, bez żadnych skrzepów, czysta krew. Wczoraj byłam u ginekogola ale przy zwykłym badaniu powiedzial ze wszystko jest w porzątku. Nie zapytałam go o ciąże.A jest możliwosć zebym w niej byla a ginekolog by tego nie zauważyl?Sa jakies nadzieje na to czy mam sobie to wybic z głowy?Dodam ze cykle mam nie regularne, biore luteine od16do25dc

Odnośnik do komentarza

poczekaj na kolejna miesiaczke i nie popadaj w paranoje bo ja juz z niej powoli wychodze :) i wiem ze nie warto sie straszyc czy robic nadzieje na dzidzie zalezy czego chcesz. obserwuj swoje cialo wiem ze roznie kobiety reaguja na ciaze ale mozesz zwrocic uwage na swoje piersi one jako pierwsze staja sie bardzi wrazliwe ,ale nie pisze tu ze musze byc wrazliwe bo kazda z nas ma inaczej.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem 13.09 dostałam miesiączkę 16-tego krew zamieniała się w brązowy śluz, jednak nie było go zbyt duzo. 16 kochałam się z chłopakiem. Wpierw w prezerwatywie, później bez niej (wiem poniosło nas:()...jednak nie doszło do wytrysku w pochwie. Po stosunku znów zaczęłam krwawić.. po 2-ch godzinach znów pojawił się śluz...
Nie wiem co o tym mysleć;/ boję się...
mój cykl trwa 28 dni... proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...