Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 6 kg?


Gość pa...24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 15 lat i waże 61kg mam 165cm wzrostu , jednak nie jestem zadowolona z masy swojego ciała,
chciałabym schudnąć z brzucha , pośladków i nóg. Niestety nie udaje mi się tego dokonać. Staram się zdrwo odżywiać i jeść5-6 posiłków dziennie. Wykonywałam brzuszki lecz nie dawały rezultatów :(. Chciałam by schudnąć 6 kg. Jak tego dokonać ???

Odnośnik do komentarza

Jak zdrowo schudnąć 5-6 kg i wyszczuplic ciało?
Jak i co powinnam jeść? Co ćwiczyć i jak?
Powiem jeszcze, że odchudzam sie od 1,5 roku z efektem jojo i mam rozwalony metabolizm.
Jak go poprawić?
Mam 15 lat 164 cm i ważę 56,8 kg
Proszę o radę i moze jakiś jadlospis lub zestaw ćwiczeń

Odnośnik do komentarza

Nie masz nadwagi więc nie potrzebujesz diety odchudzającej. Jeśli chcesz stracić kilka kilogramów zwiększ dawkę ruchu. Brzuszki aby dawały efekty muszą być wykonywane regularnie przez długi okres czasu. Lepszym sposobem są ćwiczenia aerobowe, one w dużo większym stopniu spalają tkankę tłuszczową. Możesz również wykonywać trening kardio, wykonuj go 3-4 razy w tygodniu po 30 -40 minut. Ten trening również spala tkankę tłuszczową.
Jeśli jesz 5-6 posiłków musisz pamiętać aby porcje nie były duże i żebyś nie podjadała pomiędzy nimi. W innym przypadku nie osiągniesz zamierzonych celów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...