Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
SickAngel

Żele do mycia twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majka356

z Bielendy jest rewelacyjny olejek do mycia twarzy, z melisa, wyciągiem z pestek malin, nie tylko cudownie pachnie ale i super nawilża skórę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mejkona

ŻEL DO KĄPIELI 7 ZIÓŁ od HB - naturalny żel do kąpieli i wszystko było OK. Cały czas tak jest. Jeśli używa się solidnego, naturalnego kosmetyku, robi się to właściwie i systematycznie, to wszystko powinno być w najlepszym porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariolla

Ja mam dość wrażliwą skórę, więc tylko delikatne żele wchodzą w grę. najlepiej z pantenolem w składzie. Ostatnio na doz.pl kupuję taki z enilome: https://www.doz.pl/apteka/p125540-Enilome_Healthy_Beauty_Dermosensilo_zel_do_mycia_twarzy_100_ml
Bardzo dobrze się sprawdza, nie podrażnia i nie uczula, a fajnie odświeża skórę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SandraG

Ja zwykle zamawiam z odbiorem stacjonarnie, czasem na liście są też leki na receptę, fajna sprawa bo wiem, że na mn ie czekają i nie będę musiała jechać jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do mycia twarzy używam mydla Bialy Jeleń, jest ono przeznaczone do skóry wrażliwej i w moim przypadku zdaje egzamin. A warto sprawdzić ofertę tej drogerii Tekst linka Na pewno znajdziecie w niej i żele do mycia twarzy. Ta drogeria jest świetnie zaopatrzona i co ważne ma przyzwoite ceny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aska
3 godziny temu, Gość Amelia napisał:

mam teraz super żel do mycia twarzy z tołpa pure trends olecam 

też polecam, ten z peelingiem borówkowy pięknie pachnie ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daga

Moim ulubionym jest zel do mycia twarzy od Oriantany z drobinkami ryzu, aloes i jasmin. Pieknie pachnie, te drobinki ryzu przyjemnie masuja twarzy i pozostawiaja ja swieza i gladka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olciak

dobrze wiedziec, stalam ostatnio obok nich w rossmanie i sie zastawnawialam nad nimi ;pp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zamja
W dniu 11.08.2020 o 13:40, Gość aska napisał:

też polecam, ten z peelingiem borówkowy pięknie pachnie ❤️

cała seria pure trends jest ekstra, nie dość że eko opakowanie to i bez mikroplastiku, moja cera lubi to! ;0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grelka

polecam żel myjący z peelingiem Acne Control – bardzo dobrze działa na skórę skłonną do różnych wyprysków czy zaskórników, bo zwalcza te wszystkie niedoskonałości i ma działanie, które zwęża pory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość holka

u mnie się sprawdza żel do mycia z tołpy z kolekcji sebio bardzo dobrze doczyszcza moją skóre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość urszula
W dniu 27.10.2020 o 09:39, Gość holka napisał:

u mnie się sprawdza żel do mycia z tołpy z kolekcji sebio bardzo dobrze doczyszcza moją skóre

używam całej tej kolekcji żel rzeczywiście świetny inne tez wcale nie gorsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Evelina

No tak, tylko problem pojawia się wtedy, kiedy skóra reaguje świądem i zaczerwienieniem, jak w moim przypadku. W moim przypadku jedynym żelem, który sprawdza się do zmywania makijażu i codziennej pielęgnacji jest żel z Solverx, do skóry wrażliwej. Kupuję w aptece. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kola

Najlepiej sprawdził się u mnie żel do mycia od AVA Pure & Free, delikatna dla skóry, ale skuteczna linia kosmetyków polskiej firmy. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...