Skocz do zawartości
Forum

Nagły spadek libida u mężczyzny


Gość ma...12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!
mam pewien, dosc duzy problem, ktory powoduje ze ciagle o tym mysle, popadam chyba w depresje.
Mianowicie jestem z chlopakiem od 3 lat, on ma 22, ja 20. Zawsze był chłoapkiem, potrzebujacym duzo sexu, ciagle chcial to robic. Zawsze sie klocilismy, ale to nie przeszkadzalo mu w relacjach intymnych. 6 miesiecy temu zaczelismy sie bardziej klocic, i wtedy zrobilismy to ostatni raz. Dodam ze od mnie bardzo kocha, dowodem na to nie sa pustne slowa, tylko gdy chcialam zerwac przez to wszystko, zawsze do mnie przyjezdzal i prosil ze on nie moze beze mnie zyc itd. Wiem ze jestem dziewczyna w jego typie, zawsze go bardzo podeniecalam, nawet mial lekkie problemy, bo od samego patrzenia na mnie mial juz wzwod, co oczywiscie dodwalo mi ogromnej pewnosci siebie. Dodam jeszcze ze mam kompleksy i od zawsze zbywalam go od wszystkich zachcianek, i robilam wszystko zebysmy tego nie robli, jednak on zawsze postawil na swoim. Jak juz wspomnialam od pol roku tego nie robilsmy, zdziwilo mnie ze tak nagle przestal zabiegac, co wiaze sie z tym ze wmawialam sobie coraz bardziej ze juz mu sie nie podobam i bylo wiecej klotni. Moj chlopak ma teraz duzo problemow typu rozwod rodzicow, studia itd. od jakiegos miesiaca zaczal przyjezdzac do mnie na noc, i tym razem to ja wychodzilam z inicjatywa, ku mojemu zdziwieniu on sie wymawial, ze nie moze bo stres, ze wgl nie spi itd. bylam coraz bardziej zalamana. Od kilku dni zaczelo byc idealnie zero klotni, no jak w bajce i postanowilismy sprobowac to zrobic. Bylo bardzo sztucznie, widzialam ze to nie jest to, ale najwiekszym moim rozczarowaniem bylo ze nie moglam go podniecic i nic nie wyszlo, bylo mi strasznie smutno, zaczelam plakac bo wiedzialam ze to moja wina. On mowi ze to nie moja wina ze to jego, zdradzil mi rownie ze jest bardzo uzalezniony od masturbacji i postanowil to zucic, ze od 3 dni juz tego nie robi. Bardzo sie zle czuje dawniej wszystkio mialo podtext sexualny, ciagle tego chcial, a teraz nawet sie juz na mnie nie patrzy. Ja wiem ze mnie kocha, i nie zdradza. CHcialabym sie dowiedziec czy to wina tego ze znudzil mi sie moj wyglad, czy tego ze zawsze odmawialam sexu i teraz mu sie juz wgl nie chce, czy tej jego mastyrbacji. Bardzo prosze o pomoc
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Moim zdaniem główną przyczyną spadku libido u Twojego chłopaka jest stres. Problemy związane z rozwodem rodziców, studiami, a także problemy w Waszym związku mogą ograniczać jego ochotę na sex. Daj mu czas, poczekaj aż upora się ze swoimi problemami. W międzyczasie dbaj o Waszą relację - o czułość i intymność między Wami, a namiętność znów powróci.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwiony_koles

mam 23 lata i ostatnio nie idzie mi z dziewczyna.to moja pierwsza,jestem z nia 8 miesiac.na poczatku znajomosci mialem ogromne libido,az uciazliwe.podniecal mnie kazdy dotyk,nawet widok.byly tylko pieszczoty.sex jest od miesiaca,ale jest juz ciezko.czy uda mi sie podniecic na tyle,zeby odbyc stosunek,to loteria,i meczarnia w jednym.nie reaguje juz na bodzce seksualne tak jak jeszcze pare miesiecy temu.jak odzyskac libido?dodam że do niedawna dużo się masturbowalem(przez sporo miesiecy nie przeszkadzało),i lecze sie na nerwice lękową.p.s. mam wrazenie ze prawdziwe klopoty zaczely sie od kiedy zaczelismy uprawiac seks

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwiony_koles

ale co z tym zrobic?jesli sie nie poprawi, to zwiazek bedzie cierpial na tyle,ze zostanie skonczony;/ a ja tego nie chce,wszystko jest ok poza tym;/ czuje ze zadna dziewczyna by mnie nie poniecila.zalamka

Odnośnik do komentarza

~zmartwiony_koles a może po prostu za bardzo się tym wszystkim przejmujesz? Bo wiesz jak się za bardzo nakrecisz ze masz problem i ze jest zle to tak będzie bo niestety tak to działa. Jeśli chcesz mieć pewność ze wszystko stanie weź liderin to niezle pompuje tam na dole i nie ma opcji aby zrobił przysiad ze o opadnieciu nie wspomne. Dodatkowo dobra rozmowa z partnerka nie zaszkodzi aby wiedziała co cie gryzie itp. Bo to tez cie uspokoi troche . ja tam jak mam kłopoty z utrzymaniem go w pionie to biore i po godzinie jest wszytsko tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam 22 lata I problem z libido. Poprostu nie mam checi na seks ze swoja kobieta starsza odemnie o 7 lat. Jestesmy z soba 4 lata ale od jakiegos roku czy 1.5 moje libido malalo a teraz jest tak ze dla mnie sex mogl by byc raz na 2 tygodnie. Czasami mam chec sam z siebie jednak nie jest to czeste. Moja narzeczona ma duzo wieksze potrzeby jezeli chodzi o sex. Nie chcial bym zevy zwiazek sie rozpadl bo kiedy stawiam sie na jej miejscu nie jest to mile. Do tego moja dziewczyna coraz czesciej mowi ze chyba przestaje ja juz kochac ze juz mnie nie podnieca a przez to czuje sie mniej atrakcyjna (tak to odbieram). Jaka moze byc tego przyczyna? Czy jest mozliwe ze to przez (coraz czestrze) sprzeczki problem sie poglebia? Nie wiem co robic. Nie chce brac zadnych tabletek czy czegos w tym rodzaju. Jestem mlody wiec tym bardziej zastanawia mnie dlaczego tak jest. Powinienem jeszcze dodac ze na poczatku naszego zwiazku sex byl dziennym standardem. Kochalismy sie czesto I w roznych miejscach (sex byl zroznicowany) Niestety teraz wydaje mi sie ze popadlismy w rutyne tzn 2 pozycje powtarzane do znudzenia. Kiedy proponuje cos innego moja dziewczyna z reguly odmawia nie podajac nawet konkretnego powodu. Dziwie sie bo sama mowi o sobie ze lubi sex na rozne sposoby etc ale jak przychodzi co do czego to nie rozbiera sie nawet (sciaga tylko spodnie I majtki). Zdaza sie rowniez ze zakrywa piersi kiedy juz sie rozbierze. Tak jak by sie mnie wstydzila czy cos nie mam pojecia dlaczego. Czy moze mi ktos cos poradzic? Po za napisaniem "zglos sie do seksuologa". Bede wdzieczny!

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Jeśli się masturbujesz, to to może być przyczyną problemu. Może też, że Twoja kobieta już tak na Ciebie nie działa i po prostu jesteś z nią z przyzwyczajenia, a nie z miłości. Skoro rzadko masz ochotę na seks i Twoja dziewczyna tłumaczy to sobie tym, że Ci się nie podoba to nie dziw się, że się przed Tobą zakrywa. Ona czuje się nieatrakcyjna. Popracuj nad jej komfortem psychicznym, bo ją taka sytuacja bardzo dołuje. Ważne jest żebyście szczerze rozmawiali. Piszesz, że często się kłócicie. Poważne rozmowy o uczuciach i potrzebach są bardzo oczyszczające dla związku. Zbliżają do siebie na wielu płaszczyznach. Spróbuj też tworzyć romantyczny nastrój. Nie chodzi mi tu o świeczki i nastrojową muzykę, choć to też jest dobre, ale o tworzenie sytuacji gdzie seks wisi w powietrzu i się na niego czeka. Namiętny pocałunek przed wyjściem do pracy, piszcie sobie namiętne smsy w ciągu dnia, a wieczorem zamiast jeść kolacje w domu, wyjdźcie gdzieś. Ale zachowujcie się jak napaleni nastolatkowie całowanie, smyranie itd. Może po takim dniu będziesz miał ochotę na intensywne zakończenie ;)
Jeśli chodzi o to, że Twoja narzeczona nie chce udziwnień w seksie. Pogadaj z nią o tym. Ale przed a nie w trakcie. Może kupcie razem Kamasutrę i próbujcie po kolei wszystkiego.
Tutaj duży problem jest w tym, że Ty masz małe potrzeby seksualne i to jest dziwne. Zastanów się co Cię podnieca. Może jak odgrywacie jakieś scenki typu Ona pielęgniarka, Ty-pacjent. Musicie się wykazać inwencją twórczą, żeby wasze pożycie wróciło do stanu wcześniejszego.

Odnośnik do komentarza

Może zacząć od lekarza. Taki nagły spadek może coś oznaczać. Nie wiem, zbadaj sobie poziom testosteronu. Może to tego typu powody.
Od tabletek raczej nie należy zaczynać w tak mlodym wieku, bo czasem przyczyna leży gdzieś indziej, choćby stres.

Odnośnik do komentarza
Gość impotencja

nagły spadek pociągu do dupczenia może świadczyć o chorobie naczyń krwionośnych, zaopatrujących ciała jamiste w krew. Bez optymalnej ilości krwi nie będzie ani erekcji ani ejakulacji, a u mężczyzny wytrysk = orgazm.Niech wali do lekarza i wykona badania na miażdżycę,

Odnośnik do komentarza
Gość Doświadczony852

Tabletki dr Penigreat piję od dawna. Teraz raz na pół roku opakowanie dla podtrzymania pozytywnych wyników. Te tabletki wywołały coś takiego, że penis się rozciąga przy dużym ukrwieniu po prostu. Jak regularnie pijesz to masz większe erekcje, aż ci już zostaje powiększenie członka. To się sprawdza, naturalna, akceptowana mocno w środowiskach związkowych metoda. Zero skutków ubocznych, no i jest sporo zalet, bo nie tylko powiększenie, ale ogólnie wydłużenie stosunku.

Odnośnik do komentarza

Z tym nagłym spadkiem to może być różnie. U mnie tak bym tego nie nazwał. TO raczej były wyjatkowe sytuacje. Mnie pomógł maxon active. To chyba najszybciej działający lek, bo o skuteczności przekonasz się w niecałe pół godziny i wlaśnie od niego bym zaczął.

Odnośnik do komentarza

daj mu takie tabletki Prosent 600 to specjalny preparat wymyślony dla zwierząt do zapładniania teraz jest wersja dla ludzi. Jest po nich silny popęd i libido. Jak ma z tym problem to mu pomogą. Czytałam też że niektóre żony wsypują te tabletki do jedzenia swoim mężom jak ci unikają seksu :))

Odnośnik do komentarza

najpierw odmawiałaś mu seksu przez to musiał się masturbować a teraz jak ty chcesz to on nie może bo przez ciebie popadł w błędne koło masturbacji. Brawo nadajesz się na typową matkę polkę z wielkim tyłkiem z takim podejsciem do faceta. Mnie moja żona doprowadziła do podobnego stanu z tą różnicą że gdy wziąłem się za siebie i podleczyłem libido tymi Prosent 600 to zamiast za żonę wziąłem się za szukanie kochanki i udało się. Jestem teraz spełniony w seksie.

Odnośnik do komentarza

A po co się od razu szprycować lekami czy suplementami? Warto na początku znaleźć ciekawsze rozwiązania. Na przykład na https://www.pimente.pl/ poruszono kwestię seksownej bielizny - ja bym od niej zaczęła, bo większość facetów to wzrokowcy. My z mężem nigdy nie mieliśmy kryzysu, ale mimo, że go nie mamy, to ja mam sporo takich ubrań i naprawdę ma to spore znaczenie. Pomyślcie o takich opcjach, a jeżeli nie pomogą to są też inne pomysły.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...