Skocz do zawartości
Forum

Silny ból podbrzusza a ryzyko ciąży


Gość ma...50

Rekomendowane odpowiedzi

witam
bardzo długi czas nie maiłam okresu a to tylko ze względu na to, że brałam zastrzyki antykoncepcyjne, co nie ukrywam było moją głupota. zaczełam chodzić do ginekologa by po zakończenu przyjmowania zastrzyków wywołał mi okres. przed dłuższy czas nie szlo. przyjmowalam luteine, robili mi badania krwi. aż w końcu lekarz zapisał mi tabl antykoncepcyjne ktore bralam 10dni.po tych 10 dniach przyjjmnowania na 14dnien dostalam krwawienie, to bylo 24.04.2012. poźniej miesiaczka pojewila sie 08.05.2012r. Nastepnie 01.06.2012. Dnia 13 i 15.06.2012 ja z moim chłopakiem się kochaliśmy, nie spuscił się we mnie,na zewnątsz. dziś strasznie boli mnie podbrzusze, czy to może być od zbyt ostrego stosunku? jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w cize ?

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

Jeśli się nie zabezpieczaliście to szansa na ciążę jest ale nie wiem jak duża bo wróżką nie jestem, szklanej kuli nie mam. Ból podbrzusza tez może być równie dobrzxe od zbyt ,,ostrego" stosunku. Radziłabym jednak nie kochać się tak ostro że az Cię podbrzusze boli bo możesz sobie krzywde zrobić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...