Skocz do zawartości
Forum

Dieta wysokokaloryczna dla nastolatka.


Gość Maff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim.
Na wstępie chciałbym powiedzieć, iż jestem bardzo szczupły.
Mam 190cm, a ważę 70kg. Czytałem dużo o dietach które są tutaj opisywane, ale niestety - nie jestem w stanie ułożyć sobie jadłospisu takiego jak tutaj. Powód jest prosty - sam nie jestem uzdolniony kulinarnie, natomiast matka nie będzie mi robić ryb na kolację, tylko dlatego bo moja dieta tego wymaga. Oczywiście jem ryby jak najczęściej, ale na pewno nie mogę zapewnić, że będę je jadł w określony dzień, a na dodatek czy na obiad, czy może kolację. 2 przykładem jest to, iż matka nie robi obiad 2 daniowych - tj. zupa, a następnie mięso z ziemniakami. Mam na obiad zawsze 1 z 2. Dlatego mam pytanie. Czy jedzenie tego samego posiłku w BARDZO DUŻYCH ilościach, pomoże mi szybciej uzyskać upragnioną wagę? Dzisiaj dla przykładu od obiad zjadłem 8! talerzy zupy ogórkowej, do tego 3 kromki suchego chleba + 3 bułki. Czy taka forma diety może przynieść sukces? Dodam, że także zacząłem trenować siłowo, tj. nożyce, pompki, brzuszki, ćwiczenia na pracę łydek itp. (Trening domatora).
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

wiesz co moim zdaniem to tak nie działa. Bo jeśli będziesz jadł dużo a nawet bardzo dużo to rozciągniesz sobie żołądek i będziesz później miał problemy. Jeśli chcesz przytyć to może jedz makarony, makaron sam możesz sobie ugotować zamiast ziemniaków. Albo np ryż biały. Do tego sporo nabiału bo białko pomaga budować masę mięśniową.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...