Skocz do zawartości
Forum

Jak zagłuszyć głód będąc na diecie?


Gość kl...96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 16 lat, około0 163cm wzrostu, waze ponad65kg mam strasznie grube pośladki nr spodni 42 brzych uda i biodra, w reszczie ciała jestem szczupła. Chce schudnać i mieć normalną sylwete propocionalną. Chce schudnać, nosic ciuchy młodzierzowe a nie babciowe bo w wiekszości młodzierzowe są za małe. Jak moge schudnąć, nie moge stosowac diety bo w domu mieszka 5osuba i babcia gotuje zeby kazdy mugł zjesci, Jakieś cwiczenia? A i jeszcze jedno zawsze gdy muwie ze sie odchudzam jestem cały czas głodna lub gdy sie nudze ro jem. Jak szybko schudnąś jkieś 15/20kg i jak zagłuszac głud????prosze mi pomuc, zpowodu mojego wygladu jestem wyśmiewana i mam kompleksy.

Odnośnik do komentarza

Dieta nie polega na głodówce i rezygnowaniu z większości posiłków. Taka dieta jest zła, ponieważ po pierwsze trudno ją utrzymać, po drugie może doprowadzić do powstania niedoborów. Dlatego też powinnaś jeść 4-5 posiłków. Piszesz, że nie masz wpływu na to co jesz, ale możesz poprosić babcię o nakładanie Ci mniejszych porcji. Jeśli poczujesz chęć jedzenia z nudów to postaraj się czymś zająć, tak by o tym nie myśleć. Możesz też w tym czasie zjeść warzywo np marchewkę lu surówkę z kiszonej kapusty. Unikaj słodyczy, fast foodów i kolorowych napoi gazowanych, są one bardzo kaloryczne. Zamiast nich wybieraj warzywa i wodę mineralną albo lekkie napary herbaty.
Do tego koniecznie musisz zacząć ćwiczyć. Postaraj się ćwiczyć przez 40 minut dziennie.Ćwiczenia możesz robić takie same jak na rozgrzewkach na lekcji wf. Możesz też zapisać się na sks w swojej szkole albo samej zacząć jeździć na rowerze czy rolkach. Jeśli lubisz możesz zacząć biegać lub pływać jeśli masz taką możliwość. Poniżej przedstawiam Ci ćwiczenia które możesz wykonywać w domu bez konieczności wychodzenia.
1. Ćwiczenia abt w domu
2. Aerobik w domu
3. Trening kardio w domu
4. Joga w domu

Odnośnik do komentarza
Gość MARLENAk

wykonuj jakieś ćwiczenia, idź na spacer lub pobiegaj. gdy się zmęczysz glód ci minie. albo wyjdź gdzieś z domu, żebyś nie miała mozliwosci podjadania czegoś
kup sobie jakiś fajny ciuch, w ktory teraz nie wejdziesz, ale jak schudniesz to wtedy sie w niego zmieścisz. to pomoze ci w motywacji do diety ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...