Skocz do zawartości
Forum

Obawy przed przerwą w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ,że zmienić siebie to nie jest takie proste,jesteś jaka jesteś , nic na siłę nie zrobisz,a nie można robić wbrew sobie,
ale dla siebie,
do pewnych wniosków w życiu dochodzimy sami ,a na pewno nie pod wpływem ,że ktoś nam każe.

Napisz konkretnie jak się zachowywałaś ,co by miało świadczyć ,że żyłaś jego życiem.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Manna - napisałaś coś o kłamstwach chłopaka, że raz byliście razem, raz nie, a ty siedzisz i czekasz i coraz bardziej się angażujesz.
To nie rokuje dobrej przyszłości.
Tak, powinnaś czymś się zająć, rozwijać się, dążyć do czegoś. Tu chłopak całkiem sensownie mówił, ale jak widać, nie masz zamiaru stosować się do jego rad.
Czyli jeśli chłopak wróci i będzie tak samo - to znowu odejdzie...

Odnośnik do komentarza

Ja też chcę to zmienić, bo dla mnie samej jest to uciążliwe i ja też się z tym męcze. Np. jak dlugo nie odpisywał mi na wiadomość to się denerwowałam i pisałam że ma mnie gdzieś skoro nie odpisuje od razu bo jest zajęty grami. Albo jak pisaliśmy ze sobą i bez pożegnania poszedł spać a ja myślałam że dalej jest. Nie potrafiłam skupić się na sobie tylko czekałam aż odpisze.

Odnośnik do komentarza
Gość Mateusz 87

Witam , mam podobny problem z narzeczona z która mam dziecko , mieszkanie i mieliśmy niedawno wspólne plany takie jak wesele , kupno auta i drugie dziecko . Jesteśmy ze sobą 6 lat i nagle po kłótni powiedziała minie Ona potrzebuje dystansu i czasu aby przemyslec sobie czy chce nas czy nie ??.
Nie byłem zawsze wylewny emocjonalnie a bardziej wspierałem działaniami , robieniem wielkich i małych drobiazgów dla Niej . Ona pragnęła bliskości s dziecko gdzies nas oddaliło przez codzienne obowiązki i prace , brak czasu . Zgodziła sie na psychoterapię dla par i ja rownież na to przystałem po rzuceniu takiego pomysłu przez jej przyjaciółkę . Wiem ze wina leży po środku tylko nie wiem czy ona to dostrzega i widzi tylko moja ze nie dawałem jej czułości takiej jakiej pragnęła . Prosze o pomoc . Czy to juz koniec ?? Czy sugerować sie opiniami ze jak poprosiła o czas i dystans to zawsze znaczy koniec ?? Zaznaczyła na wstępie jak zapytałem ,ze nikogo nie ma .

Odnośnik do komentarza

Słuchaj w kłótni mówi się różne rzeczy, ale gdy się już ochłonie to zaczynamy się zastanawiać "po co ja mu lub jej takie coś mówiłem - am " i zaczynamy żałować tych słów które nas nawzajem ranią ... Wiem bo też się niejednokrotnie pokłócę z moją żoną od czasu kiedy się tu ostatni raz udzielałem minęło sporo czasu nabrałem nieco doświadczenia i radzę Ci nie wpadać w panikę . Nie sugeruj się opiniami że dystans i czas to zawsze koniec związku bo wy macie dziecko i myślę że ona ma zbyt wiele do stracenia szczególnie mówiąc takie coś w nerwach to może nic nie znaczyć. Powiedz czy często się kłócicie , jak wyglądają te kłótnie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...