Skocz do zawartości
Forum

Bardzo słaba druga kreska na teście ciążowym a ciąża


Gość do...21

Rekomendowane odpowiedzi

Torbiele i cysty też mogą powodować że test wyjdzie pozytywny. Ja bym tu jednak obstawiała wadę testu albo jeżeli druga kreska pojawia się po regulaminowym czasie to za dużo moczu pobrałaś do testu. Ale czytałam też o przypadkach gdzie okazywało się że ciąża jednak była

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Moja niusia

U mnie tez na dwóch różnych testach wyszla blada druga kreska. Nie planuje z mezem drugiego dziecka, ostatnia miesiaczka byla 19 stycznia, cykle regularne co 30 dni, a kochalismy sie tydzien przed spodziewanym terminem miesiaczki. Okres mi sie spoznia i martwia mnie te blade kreski. Czy to możliwe żebym byla w ciazy? Wg mnie to raczej nie realne ale te blade kreski... Co o tym myslicie dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

[CYTAT]Gość 2016-10-16 15:23:06
Witajcie dziewczyny ☺
Bardzo proszę o radę.... Biorę tabletki daylette od 4lat, nigdy nie zdarzało mi się pomijać tabletek. W tamtym miesiącu okres a raczej plamienie pojawiło się tydzień wcześniej, i trwało ok 10 dni. Później zaczelam nowe opakowanie i wszystko wróciło do normy. Ostatnio źle się czulam, zawroty głowy mdłości ochota na słodkie rzeczy choć nigdy słodyczy nie jadam. Myslalam ze to z przeziębienia biorę od tygodnia bactrim. Ale cos mi nie grało, dzisiaj rano zrobilam test ciążowy i druga kreska wyszła bardzo blada ale widoczna. Czy jestem w ciąży ? Czy to możliwe? Przy braniu tabletek tyle czasu.... Jutro mam zamiar powtórzyć test.[/CYTAT]

Odnośnik do komentarza

Hej ;) robiłam wczoraj test wiem, za szybko bo jeszcze przed spodziewana miesiączka. Na teście pojawiła sie druga kresgka jednak bardzo bardzo blada. Poniżej wrzucam link do zdjecia ponieważ sama nie wiem co o tym myśleć.

Czy widzicie to co ja ? Czy to oznacza ciąże czy to jakis błąd testu? Czy po prostu czasem tak wychodzi a nie oznacza to ciazy?

Odnośnik do komentarza

~Tos1992
Hej ;) robiłam wczoraj test wiem, za szybko bo jeszcze przed spodziewana miesiączka. Na teście pojawiła sie druga kresgka jednak bardzo bardzo blada. Poniżej wrzucam link do zdjecia ponieważ sama nie wiem co o tym myśleć. Czy widzicie to co ja ? Czy to oznacza ciąże czy to jakis błąd testu? Czy po prostu czasem tak wychodzi a nie oznacza to ciazy?

Odnośnik do komentarza

~Tos1992
Hej ;) robiłam wczoraj test wiem, za szybko bo jeszcze przed spodziewana miesiączka. Na teście pojawiła sie druga kresgka jednak bardzo bardzo blada. Poniżej wrzucam link do zdjecia ponieważ sama nie wiem co o tym myśleć.

Czy widzicie to co ja ? Czy to oznacza ciąże czy to jakis błąd testu? Czy po prostu czasem tak wychodzi a nie oznacza to ciazy?

monthly_2017_01/bardzo-slaba-druga-kreska-na-tescie-ciazowym-a-ciaza_4414.jpg

Odnośnik do komentarza

Staramy się z narzeczonym o dziecko już 3 lata . Ostatnio kochalismy się w czasie owulacji . Okres mi sie spoznia od 4 dni , wczoraj miałam małe plamienie (dosłownie dwie krople ) przed chwila zrobiłam test i wyszedł taki dziwny jedna kreska gruba widoczna a druga nie zaraz obok tej ale kawalek dalej taka mało widoczna . Czy to może być ciąża ?

monthly_2017_02/bardzo-slaba-druga-kreska-na-tescie-ciazowym-a-ciaza_4489.jpg

Odnośnik do komentarza

Czesc.. moja historia : mam 32 lata od 2,5roku staramy sie o dzidzie... wyobraźcie sobie ze chcieliśmy po raz drugi umówić sie do kliniki lecząca niepłodność dzwoniłam codziennie gdzie inni bez problemu umawiali sie do lekarzy pierwszego kontaktu bo od tego było trzeba zacząć (dodam ze nie mieszkam w Polsce) a potem ten lekarz kierował bez problemu dalej ... nie udało sie! Ale widocznie tak miało byc ;-) spóźniał mi sie okres wiec zrobiłam test 1wszy, 2gi, 5ty.. nic - na następny dzien odróżniając kosz wypadł test podnoszę patrzę nie dowierzanie sa II jedna blada ale jest pojechałam kupiłam elektroniczny test clearblue i wyszło ciaza 1-2 uczucie nie do opisania sama do tej pory łapie sie na tym ze uśmiecham sie sama do siebie jesztesny przeszczęśliwi choć jest paskowe nadal pokazują blada kreskę a wizytę u lekarza mam dopiero za 6 dni troche sie boje ze od ostatniej miesiączki minęło 6 tyg a ta druga kreska nadal taka blada ale test testowi nie równy za tydzien sie dowiem mam wielka nadzieje ze nasze szczęście bedzie nadal trwało... sumując trzeba wierzyć bo ja myslalam ze nigdy nam sie nie uda ujrzeć II kresek życzę Wam wszystkim z całego serca tego uczucia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Viola.p62

Hej. Zrobiłam sobie 5 testow i wyszły mi wszystkie pozytywne z druga słabą kreska . I raczej objawy też wskazują że jestem w ciazy . A na nic ogólnie nie jestem chora tarczyca bo słyszałam że mając tarczyca wynik testu zawsze bd pozytywny. A dopiero 23 mam wizytę u ginekologa

Odnośnik do komentarza
Gość Ali9999999999

Witam sprawa wygląda tak staram się o dziecko jestem zielona więc piszę do was dziś mój 25dc przy cyklach 28 owulacja była 9lutego chyba a dziś zrobiłam dwa testy różne jeden wyszedł negatywny a drugi jakby pozytywny oceńcie zdjęcie czy tak może wyglądać pozytywny czy jakaś mamą pomoże yslalabym zdjęcie na Emila bo tu nie umiem

Odnośnik do komentarza

ciarna12125
Staramy się z narzeczonym o dziecko już 3 lata . Ostatnio kochalismy się w czasie owulacji . Okres mi sie spoznia od 4 dni , wczoraj miałam małe plamienie (dosłownie dwie krople ) przed chwila zrobiłam test i wyszedł taki dziwny jedna kreska gruba widoczna a druga nie zaraz obok tej ale kawalek dalej taka mało widoczna . Czy to może być ciąża ?

ciaza.tez mialam tak 2razy

Odnośnik do komentarza

Tos123
~Tos1992
Hej ;) robiłam wczoraj test wiem, za szybko bo jeszcze przed spodziewana miesiączka. Na teście pojawiła sie druga kresgka jednak bardzo bardzo blada. Poniżej wrzucam link do zdjecia ponieważ sama nie wiem co o tym myśleć.

Czy widzicie to co ja ? Czy to oznacza ciąże czy to jakis błąd testu? Czy po prostu czasem tak wychodzi a nie oznacza to ciazy?

i jak test ?;p ciaza co wykazala?syn corka?

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Mam bardzo podobnie i nie wiem ja na to sie nastawiac. Staramy sie o dzidziusia juz kilka miesiecy. Dzis minął 4 dzien jak @ sie spoznia. Rano zrobilam test, wyskoczyla 1 bardzo intensywna kreska a druga bardzo slaba . Pojechalam do apteki i kupilam test z innej firmy i wyszlo tak samo. Dodam jeszcze ze bardzo mnie bola sutki i co chwile siusiam :p ktos mi odpowie czy miał podobnie?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiula1988888

Witam was dziewczyny..ja też miałam jedną gruba druga jaśniutka kreskę. Dzisiaj już wiem że to była napewno ciaza .. jestem obecnie w 32tyg ciąży i będę mieć synka...jak narazie były dwie corcie.maz Szczęśliwy:-):-):-):-)

Odnośnik do komentarza
Gość Asiuniaona

Hej, mam pytanie, dzisiaj do południa zrobiłam test. Jedna kreska była bardzo słaba, druga mocna. Miesiączka spóźnia mi się się prawda dopiero 3dni, ale czy jest to możliwe, że jestem w ciąży, czy jest za wcześnie? Jutro powtórzę jeszcze raz test, ale od razu z porannego moczu. Z góry dzięki za podpowiedzi. Nie bardzo wiem jak załączyć zdjęcia testu?? może któraś poratuje?

Jestem nowa, wiec proszę o wyrozumiałość;)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Asiuniaona napisał:

Hej, mam pytanie, dzisiaj do południa zrobiłam test. Jedna kreska była bardzo słaba, druga mocna. Miesiączka spóźnia mi się się prawda dopiero 3dni, ale czy jest to możliwe, że jestem w ciąży, czy jest za wcześnie? Jutro powtórzę jeszcze raz test, ale od razu z porannego moczu. Z góry dzięki za podpowiedzi. Nie bardzo wiem jak załączyć zdjęcia testu?? może któraś poratuje?

Jestem nowa, wiec proszę o wyrozumiałość;)

Po ilu dniach zrobiłaś test?  

Aby dodać załącznik klikasz w link obok spinacza pod oknem roboczym. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...