Skocz do zawartości
Forum

Bardzo słaba druga kreska na teście ciążowym a ciąża


Gość do...21

Rekomendowane odpowiedzi

witam, 17 maja mialam miesiaczke od tego czasu wspolzylam z mezem bez zabezpieczenia ( staramy sie o dziecko) .2 dni temu zrobilam test ciazowy pojawila sie bardzo jasna kreseczka (wynik pozytywny) potem zrobilam 3 kolejne testy wynik negatywny. Dodam, ze odczuwam bole brzucha oraz krzyza oraz korzystam z toalety bardzo czesto nawet w nocy kilka razy oraz od tygodnia mam problemy z zapaleniem pecherza. Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam , od 4 miesięcy staramy się z mężem o dzieciątko , mam nieregularny cykl , z moich obliczeń wynika ,że okres powinnam mieć wczoraj tj 21 październik , od tygodnia pobolewa mnie brzuch i jajniki , dziś rano zrobiłam test ciążowy wyszła najpierw jedna kreska , a potem lekko różowa druga , prawie nie widoczna : http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&b iw=1440&bih=737&tbm=isch&tbnid=FGIQo6WbNauV8M:&imgrefurl=htt p://bycmama.blog.onet.pl/1,AR3_2009-06_2009-06-01_20 coś takiego jak na zdjęciu pierwszym. Po półtora godzinie zauważyłam ,że kreska znikła. Czy to może być ciąża ? . Kiedy znowu zrobić test żeby być pewnym . Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość WielkiZnakZapytania

Witam, zrobiłam test ciążowy ,taki który można wykonać już po 6 dniach , a ja zrobiłam go po 8 dniach od przewidywanego zapłodnienia (1.03) i pierwsza kreska T wyszła blado po czym rozmyła się a kreseczka C jest widoczna . Dodam ,że mam wrażliwy organizm i szybko odczuwa co się w nim dzieje( pęknięcie jajnika i mała torbiel osłabiła oraz mam żylaki przy maciczne, które powstają u kobiet w ciąży ) Gdzieś od 6 dnia zaczęłam się źle czuć zbiera mnie na wymioty i przeszkadza mi każdy zapach . Proszę o szybką odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Gość WielkiZnakZapytania

Dodam jeszcze ,że miałam plamienie w 5 dobie od stosunku . Ogółem mam plamienia 2 dni przed okresem albo po okresie ciągną się tak do 5 dni od roku po pęknięciu jajnika . Ogółem staramy się o dzidziusia , gdyż tak jak pisałam mam wycieńczony organizm i w tym momencie ratuje mnie ciąża, ale ostatnio w szpitalu usłyszałam ,że jak mam plamienia to ciąże mam sobie wybić z głowy natomiast mój lekarz prowadzący powiedział , że są szanse i jak byłam na wizycie 21.02. to jajeczko już dojrzało i do owulacji pozostało kilka godzin. Biorę antybiotyk silny Levoxa i czy on też mógł mieć negatywny wpływ na test , a także infekcja dróg rodnych ?

Odnośnik do komentarza

Po przerwie w stosunku około rok czasu dziewczyną odbywaliśmy stosunek. W miedzy czasie uprawialiśmy tylko peting. Dokładniej o okolicznościach
Ona ma cykl 28-30 dni. Początek okresu(miesiączki regularne) 5 marca 2013 kochalismy się 16 marca czyli nie cały tydzień po jej okresie. Byłem zabezpieczony prezerwatywą i nie doszedłem w niej nastepnie kochalismy się jeszcze raz również w prezerwatywie(wcześniej dokładnie się umyłem wodą z mydłem) i także nie doszedłem w niej. Pare dni (około) po stosunku miała mocne krwawienie o zabarwieniu bardzo mocno brązowym coś jak śluz z krwią. Testy zaczelismy robić mniej wiecej 4 dni po owulacji ( towarzysza jej przy tym silne bóle brzucha jak co miesiąc) 1-szy test negatywny. Nastepnie zrobiliśmy test tydzień po owulacji także negatywny półtora tygodnia po owulacji z porannego moczu także negatywny. W dzień przed planowanym terminem miesiączki także negatywny. W dniu miesiączki poranny także negatywny. Dzisiaj czyli dzień po planowanej miesiączce zrobiła poranny test pokazało delikatną ledwie widoczną 2 kreskę ale dosłownie po paru sekundach znikła wraz z różowym polem i została 1 bardzo mocno widoczna kreska oznajmująca że test jest negatywny i nie zmienił sie do teraz. Nie ma nadal miesiączki bardzo sie boimy. Bardzo proszę o poradę czy to może być ciąża ?? o Co chodzi z ostatnim testem Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
P.S dodam że robiliśmy testy różnych marek Pro test, bobo nigdy nie zażywała leków anty.
Dzisiaj robiliśmy test BETA z krwi będzie to 24 dni po stosunku owulacja najprawdopodobniej była 20 dni temu. Czy wynik z BETY będzie wiarygodny ?? Co z testami płytkowymi??? Z dzisiejszego porannego moczu test bobo negatywny czyli brak ciązy, a nadal brak miesiączki. Co mamy robić?

Odnośnik do komentarza
Gość WielkiZnakZapytania

Witam , nie wiem czy ktoś czytał moje posty powyżej o lekkiej drugiej kreseczce . Okazało się ,że to była ciąża lecz niestety poroniłam samoistnie :( ale nie przestaje wierzyć ,że uda się nastepnym razem teraz poczekamy do 31 maja :)

Odnośnik do komentarza
Gość WielkiZnakZapytania

A nie dziękuje aby nie zapeszyć :) ale życzę wszystkim Wam kobietkom tej wymarzonej drugiej kreseczki ;) . Nie bójcie się jej to samo szczęście . Kiedyś też się bałam ale jak zaczęły się problemy kobiece i mam niecały już rok na zajście w ciąże to chcę tego z podwójną siłą :)

Odnośnik do komentarza
Gość moni monia

Witam

Mam 21 lat. Spóźnia mi sie okres okolo 20 dni. Wspolzyje z partnerem regularnie, prawie zawsze sie zabezpieczamy prezerwatywą. Natomiast jakiś czas temu mial wytrysk "na mnie", moglo sie dostać jedynie kilka kropelek do pochwy ale nikt z nas nie wkladal potem palcy w moja pochwę. Po prostu poszlam do lazienki i wytarlam papierem. Zrobilam juz dwa testy ciążowe (oba po południu) w pierwszym po 5 min pokazala sie druga kreska ale po ok 20 min znikla. W drugim teście pojawil sie cień cienia drugiej kreski ale po okolo 10 min znikła. Od 2 dni bolą mnie sutki i jajniki. Zawsze mam dużo śluzu, szczególnie przed okresem ale teraz go nie mam praktycznie wogule. Jedynie śladowe ilości bezbarwnego śluzu. Dodam jeszcze ze w czasie kiedy powinnam miala mieć okres zauwazylam na majtkach kilka plamek brunatnych. Czy to moze byc ciaza? Wydaje mi sie ze nie mam takich charakterystycznych objawów, jedynie tylko moze urojone :) bo wszystko mi sie teraz wydaje ze jest objawem :)
Z góry dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość WielkiZnakZapytania

Ogółem wszystko zaczęło się po ostrym zapaleniu przydatków. Później pękł mi jajnik prawy co prawda pozrastał się ale owulacja z niego to ból nie do przeżycia wtedy, po krótkim czasie pojawiła sie torbiel jakaś na lewym jajniku i się wchłoneła albo pękła bo miesiączkę miałam ostrą i aż po tym miałam laparoskopię diagnostyczną i okazało się ,że mam całą alę to całą macice w żylakach. Lekarze nie wiedzieli sami dlaczego młoda dziewczyna jak ja i nie rodząca jeszcze ma to schorzenie . Wydali werdykt jednoznaczny iż zajść w ciąże trzeba w ciągu roku najlepiej... Słyszałam przebąkiwanie ,że tego się nie da wyleczyć inaczej i później prowadzi to do usunięcia narządów :/ A teraz jeszcze to poronienie samoistne - miesiączka się spóźniła dobe a ja mam od 9 lat 28 dnia i ani później i zaczęły się bóle i 3 dni leżenia w łóżku bo wrak był ze mnie . Dodam ,że mam 20 lat :) także już co nie co przeszłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...