Skocz do zawartości
Forum

Czy wzrost zależy od wagi?


Gość dareg5

Rekomendowane odpowiedzi

ech niby jak miałby zależeć? Mam dużą nadwage, powiedziałabym że nawet otyłość i Twój wzrost nie ma tu nic do rzeczy. Musisz się wziąć za siebie, bo w tym wieku taka otyłość jest bardzo niebezpieczna. Jesteś młody to szybko powinieneś zrzucić te kilogramy. Zacznij eliminować ze swojej diety słodycze, fast foody, kolorowe napoje gazowane. Dodatkowo musisz więcej się ruszać i to znacznie. Zapisz sie na jakieś zjaęcia, np basen, albo piłkę nożną. możesz jeździć na rowerze. Teraz masz wakacje to czasu masz dużó, zacnzij się więcej rusdzać a nie siedziec w domu

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

niestety to tak nie działa.... Wzrost jest sprawą czysto genetyczną... Więc jeśli Twoi rodzice są niscy to i ty nie bedziesz wysoki. A Twoja waga jest wynikiem złych nawyków żywieniowych, braku ruchu lub choroby.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Wzrost nie zależy od wagi, jest on sprawą uwarunkowaną genetycznie, przez co nie masz na niego wpływu. Popatrz na swoich rodziców i dziadków, jacy oni są wysocy, wtedy możesz mniej więcej określić jak wysoki będziesz.
Martwi mnie Twoja waga bo ważysz zdecydowanie zbyt dużo. Twoje BMI wskazuje na otyłość II stopnia, która jest bardzo niebezpieczna. Powinieneś porozmawiać z rodzicami i rozpocząć walkę z otyłością. Pierwszym Twoim krokiem powinna być wizyta u lekarza i wykonanie podstawowych badań, aby wykluczyć chorobowe przyczyny otyłości. Następnie powinieneś przejść na dietę i zdecydowanie zwiększyć dawkę ruchu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...