Skocz do zawartości
Forum

Kto jest najlepszym przyjacielem człowieka?


Gość Berry24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Berry24

Hej, Moja dizwczyna sie do mnie wporwadza:) I postanowiliśmy wziąć ze schroniska psa lub kota. i zaczyna się problem. Ja lubię psy ona kota.ja chcę wziąć ze schroniska psa bo koty w domu smiedzą a po za tym ten żwirek jest obrzydliwy. Dodatkowo koty to smaotniki i nie przytulisz sie do takiego bo cię podrapię. Z psem to co innego, wierne, trzyma isę domu, i pobawić się można i wytresować. Jak sądzicie kto czy pies jest lepszym przyjacielem cżłowieka? Jak ją przekonać na psa?

Odnośnik do komentarza

I pies dobry i kot dobry. Uważam że pies jednak to większy obowiązek.

Moją najlepszą przyjaciółką jest moja Kicia.
Uwielbiam ją. Jest biała jak śnieg, nie śmierdzi tylko pachnie (perfumuję ją moim ulubionym zapachem) i ma cudowna oczka- po mnie hehe
Za nic bym jej w życiu nie oddała.
gdy miałam poważne stanu depresyjne brałam ją na ręce, rozmawialam z nią a ona tak fajnie się o mnie ocierała.
Traktuję ją jak własne dziecko i czasem nawet pozwalam jej spać na mojej poduszce.

Odnośnik do komentarza
Gość buquile

Masz rację, wychowałem się na wsi i rzeczywiście nasze psy tarzały się co rusz z zadowoleniem w zdechłych ptakach, myszach, czasami w kurzym gównie. Koty jakoś nigdy, kaszląc tylko czasami od sierści którą łykały jak się myły.
Dlatego wiem jaka jest psia natura i kocia natura, wtedy kiedy pozwoli im się zachowywać tak jak chcą. Czystość psia to jest wtedy jak człowiek robi wbrew temu co pies lubi.

Odnośnik do komentarza

ja uwielbiam koty, cenię je za indywidualizm, i za to, że chadzają własnymi ścieżkami. U psów cenię wierność, ale wolę koty.
Co do zapachu to jak się często wymienia ten żwirek to wcale nie śmeirdzą.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Daria to ja • 04.07.2012, 12:55 •zgłoś nadużycie

buquile
moze Twoj sie tarza w gównie mój pies jest czysciejszy niz ludzie w mpk

No właśnie... dlaczego ludzie się nie myją? Ja rozumiem, że jest upał ja też się pocę ale wracam do domu i sie myje rano tez a 7 rano wsiadam do autobusu i sniadanie mi sie cofa

Odnośnik do komentarza

Ja jestem tylko za kotem! Nie ma to jak kot w domu, inne życie, inny dom. Koty sie potrafią tak przywiązac do czlowieka ze az trudno w to uwierzyc. Sama jestem takim przykladem a wlasciwie jesteśmy ;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

W tym temacie jest duzo stereotypów i uprzedzeń zarówno ze strony miłośników kotów jak i psów... Przede wszystkim nie każdy pies jest "ślepo posłuszny i bez charakteru", właściwie to mało który pies jest taki. Zresztą, nie chce mi się polemizować, bo każdy ma "swoją prawdę", ja uwielbiam i koty i psy i ogólnie różne inne zwierzątka, więc nie jestem stroną sporu psio-kociego :D :D

Odnośnik do komentarza
Gość czesia lisek

żadne dopuki ich nie znasz bo nikt nie jeśt odrażu najlepszym przyjacielem człowieka ale czemu tylko koty i psy . inne zwierzęta też mogą być najlepszymi przyjaciółmi człowieka tylko poprostu większość ludzi lubi psy i koty bo mają taki charakter a inni mogą inne zwierzęta lubić więc z każdym zwierzęciem można się zaprzyjaźnić tylko wy nie dakecie szansy i myślicie że to nic nie da m9że trzeba więcej czasu inne zwierżeta terz mogą być fajne ale zależy kto co lubi

Odnośnik do komentarza
Gość czesia lisek

Piękna i Bestia
a ja Cię rozumiem. Koty śmierdzą i są wredne, chadzają własnymi drogami i mają swojego właściciela w głębokim poważaniu. A pies to pies, jest wierny ( a nie przyklejony), zawsze na nas będzie czekał, skory do zabawy i nie śmierdzi:D
a psy jedzą gówna i wszędzie srają i sikają nikt nie jest idealny każdy może być nalepszym przyjacielem człowoeka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...