Skocz do zawartości
Forum

Stany lękowe u dziecka po przykrym wypadku


Gość ku...84

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Mam na imię Łukasz i jestem ojcem 22 miesięcznej dziewczynki
Mamy w raz z żoną problem z naszą córka od ponad tygodnia ma jakiegoś typu stany lekowe objawiające się po zasypianiu, zaczęło się to objawiać na początku zaszłego tygodnia w drodze powrotnej z wyprawy nad może
W samochodzie gdy moja córka właśnie przysnęła zerwała się z krzykiem oczami przestraszonymi jak by zobaczyła coś strasznego w pierwszym momencie myśleliśmy że coś ją ugryzło (osa, pszczoła) od razu się zatrzymaliśmy by sprawdzić co się stało ale wszystko było w porządku uspokoiła się i było ok
od tego dnia prawie za każdym razem jak zasypia zrywa cie z krzykiem przerażonymi oczyma jak by zobaczyła ducha
Wcześniej zasypiała sama przy mleczku teraz mleko wypije tylko na naszych rękach i trzeba ja uspokajać przez ok 40 - 50 minut zanim zaśnie
Dodam tylko że nasza córka w zeszłym roku miała wypadek ściągnęła na siebie pojemnik z ciepłą wodą i poparzyła sobie rączkę konieczny był przeszczep skóry
Zastanawiamy się czy to nie ma przypadkiem jakiegoś związku z tym wypadkiem

Był bym wdzięczny za jakąś radę

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane objawy najprawdopodobniej nie mają żadnego związku z oparzeniem, gdyż minęło zbyt wiele czasu od tego zdarzenia. Niestety trudno też ocenić, co może być przyczyną zachowania dziecka, a tym bardziej jest to trudne w ramach porady internetowej. Warto byłoby się jednak skonsultować z psychologiem dziecięcym, który na pewno pomoże rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...