Skocz do zawartości
Forum

Nabrzmiałe i wrażliwe piersi a ciąża


Gość AmikaAma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od jakiegos czasu mam mniej więcej podobne objawy do tych ciążowych. Ostatnią @ miałam w wekend majowy ( 11, 13.05.2012). Moj cykl to między 26 a 28, 29 dni i zawsze trwa około pięciu. Kolejną @ powinnam dostac w pierwszym tygodniu czerwca ale się nie pojawiła. Wystąpiło natomiast pięciodniowe krwawienie od 13 do 17 czerwca. od kilkunastu dni utrzymuje mi sie zwiększona temp 37,2 do 37,5' C, Zaczęły mie boleć piersi, zrobiły się strasznie nabrzmiałe i wrażliwe. Dokucz mi tez pobolewający brzuch tak jak przed @ . Bolący brzuch towarzyszył mi juz przed spodzoewana miesiączką ale nigdy nie bolały mnie piersi. Miewam też nudności, ale zazwyczaj po posiłku i tuż przed spaniem. Czy to może być ciąża? Bardzo bym chciała. Błagam, pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

Może któraś z was miała podobne objawy na początku ciąży, lub też kompletnie moje objawy sobie uroiłam ?uśmiech
Od kilku dni spóźnia mi się okres, do te pory miałam zawsze regularnie co do dnia. Od kilku dni też utrzymuje mi się temperatura ciała 37 stopni. Dzisiaj tez lekko nabrzmiały mi piersi, a sutki stały się bardzo wrażliwe (ale może to zbliżający sie okres?)
Kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia stosując tylko stosunek przerywany. W sumie dziecko nie byłoby końcem świata, a wręcz przeciwnie na pewno byśmy się ucieszyli tylko jakoś do tej pory brakowało odwagi na świadomą tego typu decyzje. Kochaliśmy się w moje dni płodne, więc tym bardziej zapaliła mi się lampka w głowie. Wczoraj zrobiłam test, ale wyszedł negatywnie. Może dlatego że robiłam go wieczorem a nie rano kiedy poziom hormonu jest najwyższy? Jutro go jeszcze powtórzę, a wizytę u ginekologa mam dopiero za 1,5 tygodnia.
Dlatego też pytam was czy to możliwe aby to były objawy ciąży?
Czy poprostu temp. jest oznaką przeziębienia i przez to też spóźniał mi się okres?

Odnośnik do komentarza

Jednorazowy pomiar temperatury nie można brać jako objaw ciąży.
Co do piersi to ja tak miała na początku ciąży. To jak wyglądał itd był zupełnie inny niż przed okresem. Powtórz test tak jak sama napisałaś z porannego moczu, wtedy jest wyższe stężenie hormonu.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...