Skocz do zawartości
Forum

Starania o dziecko przy braku jądra


Gość ad...k2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ad...k2

witam w wieku 18 lat miałem silne zapalenie jąda nie bylem wtedy aktywny sekksualnie trafiłem z silnym bulem i powiekszeniem do szpitala następnie utwożył sie wodniak i jpozostały pozostałości po jądrze czyli zanikło. w tej chwili mam 27 lat jestem w związku i wraz z żoną myslimy o potomstwie
martwi mnie to ze tego jądra praktycznie nie ma i ze w konsystencji spermy znajdują sie grudki galeretkowate. Moje pytanie brzmi czy po takich objawach mozna starac sie o dziecko czy est sie plodnym mimo ze jądro jest zniszczone i czy jest jakies ryzyko ze nawet jesli jest sie plodnym to dziecko moze urodzic sie chore dodam tylko ze nie mialem zadnego zabiegu dostawalem tabletki i zastrzyki

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że mężczyzna ma 2 jądra. Skoro doszło zatem do zaniku jednego, to pozostało Panu drugie. Galaretowate grudki w nasieniu mogą natomiast być skutkiem zapalenie prostaty lub najądrza. Dobrze byłoby gdyby skonsultował się Pan ze specjalistą urologiem. A propos płodności to wystarczy wykonać badanie nasienia. Wynik odpowie na pytanie, czy jest Pan płodny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...