Skocz do zawartości
Forum

Trudności z zajściem w drugą ciążę


Gość ju...2d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zuzka525252

Wiecie drogie Panie....chciała bym tu wejsc za jakis czas i przeczytac post od każdej kobiety, która sie tu wypowiedziała że się jej udało i jest teraz szczesliwą matką:) (w głębi serca mam taką nadzieję że tak bedzie)

Odnośnik do komentarza
Gość zuzka525252

Właśnie sie dowiedziałam ze moja bratowa jest w ciązy, ma tyle samo lat co ja, jest taka szczesliwa, podzieliła sie ta wiadomoscią ze mną pierwszą..cały czas sie powstrzymywałam od płaczu...tak jej zazdroszczę...

Odnośnik do komentarza

ja dodam Wam otuchy. Staraliśmy się z Mężem 3,5 roku o dziecko. Mamy za sobą 2 poronienia. Zmienialiśmy lekarzy jak rękawiczki ale warto było. Wkońcu trafiliśmy do Poznania z polecenia znajomych. U profa w ciągu 6 miesięcy zaszłam w ciążę. Po pierwsze musicie znaleźć dobrego specjalistę. Bardzo polecam prof Pawelczyka z Poznania. I najważniejsze to się nie załamywać, nie poddawać i żyć nadzieją a szczęście się samo do Was uśmiechnie, powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, chciałam prosić was o porade.
Od 5 cykli staramy się z mężem o dzidziusia niestety bezowocnie. Zgłosiłam się do ginekologa, ponieważ w poprzednim cyklu teścik wyszedł mi pozytywny. Po czym niespodziewanie @. Problem tkwi w moich nieregularnych cyklach. Dostałam duphaston od 16-25 dnia cyklu. Aktualnie 20dc. Z moim mężem dzialamy w tym miesiacu pelna para ;) ale czuje ze tym razem tez nie wypalilo.odczuwam bol miesiaczkowy wczoraj mialam bol glowy temperatura w ustach 36,9, dzisiaj wzrosla do 37, ale doszło częste oddawanie moczu czy to skutek przyjmowania duphastonu.? dodatkowo rano czulam dziwne uczucie jakby chłodu w podbrzuszu. Mialyscie kiedys tak? juz nie wiem czego sie lapac:( dodam ze wyniki badan (hormony, cyto, usg)

Odnośnik do komentarza

hej
ja jeszcze nie. Niestety coś słabo idzie.
W grudniu mam badanie jajowodów.
Pani doktor powiedziała że jesteśmy jeszcze młodzi (ja 30 a maż 32) jak dla mnie już tacy młodzi nie jesteśmy, ale ok. Dali nam pół roku jeśli się nie uda to będziemy mieli in vtro:(
Trzymam kciuki za siebie i za wszystkie przyszłe mamy:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny!
Od sierpnia staramy się z mężem o dzieciątko....i nic.... :/ Wiem,że są tutaj dziewczyny,które starają się o wiele dłużej....to okropne :( Mam nadzieję,że Nowy Rok przyniesie nam wymarzone kruszynki :) W końcu ta pechowa "13" (2013r) wreszcie się skończy ;) Doradźcie mi proszę,jeśli możecie! Miałam regularne cykle-28 dni....do teraz! Okres spóźnia mi się 18 dni....niby czasem coś mnie tam "zasmyra" w podbrzuszu(ale bólem jaki zawsze odczuwałam przed okresem to ja tego nazwać nie mogę!),a okresu nie widać.... Testy ciążowe uparcie pokazują 1 kreskę :( ostatni test robiłam we wtorek...Więc nadzieja na ciążę uciekła :( Ale się rozgadałam....do rzeczy!!!! Jak w takiej sytuacji namierzyć dni płodne??? :(

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Nie raz już wypowiadałam się na forum odnośnie starań o dziecko...niestety już ponad rok a dziecka nadal nie ma...ale nie poddajemy się z mężem...kilka kobiet pisało tutaj jak wyznaczać sobie dni płodne i tak dalej...2 miesiące temu odkryłam że można ściągnąć sobie na tel taka aplikację "mój kalendarzyk" i powiem Wam że całkiem fajnie to działa...nigdy nie wiedziałam kiedy mam dni płodne jak to obliczyc i wogóle a ta aplikacja jest rewelacyjna! sama za mnie to robi, jest tam kalendarzyk, wykresy ja tylko notuje sobie kiedy zaczyna mi sie okres i kiedy konczy a ta aplikacja juz sama wie kiedy mam dni płodne,owulacje, wpisuje sobie notatki odnosnie temeratury, samopoczucia i mam wszystko czarno na białym. Jestem przekonana ze to ułatwi mi zajście w ciąże...

Odnośnik do komentarza

Zwykle po roku bez owocnych starań o dzidziusia należy udać się do ginekologa w celu zdiagnozowania niepłodności partnerskiej, gdyż nie wiadomo po czyjej stronie znajduje się problem.
Tutaj masz stronę gdzie możesz sobie poczytać o diagnozowaniu niepłodności.
http://portal.abczdrowie.pl/nieplodnosc

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

~anonimmm0000
staram sie z partnerem od 3 lat o dziecko interesuje mnie fakt czy po takim czasie nie powinnismy isc do lekarza i slyszalam ze to ma byc ginekolog dla nas oboja

po roku starań z odpowiednią częstotliwością. Już dawno powinniście zrobić badania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...