Skocz do zawartości
Forum

Mydło w płynie a w kostce


Gość 8samantha

Rekomendowane odpowiedzi

Nie używam mydła w kostce do mycia twarzy. Rano przemywam twarz tonikiem (mam suchą, wrażliwą cerę), bo nie chcę pozbawiać skóry jej naturalnej ochrony wychodząc na zewnątrz. Twarz dokładnie oczyszczam wieczorem - żelem do twarzy i soniczną szczoteczką. Potem płyn micelarny.
Mydło w kostce mam, ale stosuję np. jak mam tłuste dłonie po czymś (krem, podkład) i to tylko do rąk.
Pod prysznic tylko żele.

Odnośnik do komentarza

Mydło 7 ziół od HB i wszystko powinno być w porządku. Cera wyglądać będzie normalnie, w sensie - powinna zdecydowanie i mocno odmienić się na plus. Nie spodziewajcie się od razu jednak cudów. Żeby rzeczywiście ta zmiana była znaczna trzeba długo korzystać z tego samego kosmetyku. Ale stopniowo powinno być coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

Mydło 7 ziół od HB. Naturalny kosmetyk, przy którym mamy naprawdę dużą zmianę. Pomógł wszystkim domownikom, również dzieciom. Aktualnie nie mamy żadnych komplikacji - wszystko wygląda jak trzeba i oby tak dalej ;-)

Odnośnik do komentarza

Nie jestem wielkim szpecem, ale przy normalnym mydle 7 ziół mamy na skórze dużo fajniejsze efekty, niż przy mydle w płynie. Na logikę - skład mydła jest ważny. Myje się totalną chemią to trudno oczekiwać pozytywnych efektów, prawda?

Odnośnik do komentarza

W kostce, mydło 7 ziół od HB. Poważnie widać bardzo dużą zmianę. A jakość kosmetyku ma ogromne znaczenie. Pilnujcie jej. Jeśli postawicie na byle jakie kosmetyki to cudów nie będzie. Tutaj jakość jest naprawdę niezbędna. No i pilnujcie tej podstawowej systematyczności. Da radę uzyskać coś naprawdę fajnego.

Odnośnik do komentarza

Mydło 7 ziół od HB i jest OK.
Cera wymaga jedynie podstawowej pielęgnacji - dzięki niej powinna wyglądać stopniowo coraz lepiej. Solidny kosmetyk, odpowiednie działanie i zmiana będzie zdecydowana. Ale nic od razu - tylko stopniowo.

Odnośnik do komentarza

7 ziół od HB - mydło naturalne. Raczej szybko i łatwo zauważycie różnicę. Kwestia podstawowych kroków i zmiana powinna być imponująca. Nic więcej nie trzeba robić. Tylko podstawowa pielęgnacja i wszystko będzie w najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza

Mydło 7 ziół od HB. Wiadomo, że tylko kosmetyki naturalne robią dużą różnicę, a byle czym niczego się da się zrobić. Pilnujcie jakości rozwiązań, to bardzo istotne. Dopiero dopilnowanie tej jakości przyniesie zadowalające efekty. Przecież nic nie dzieje się z niczego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...